کد خبر: ۷۱۶۳۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
کد خبر : ۷۱۶۳۶۵۲

روز گذشته در اقدامی عجیب از سوی شرکت راک استار، بازی Red Dead Redemption 2 به جای عرضه در فروشگاه Steam در فروشگاه Valve عرضه شد.

عرضه ناگهانی بازی Red Dead Redemption 2 در فروشگاه Valveبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از عناوین برتر فعلی دنیای عناوین رایانه‌ای بازی Red Dead Redemption 2 است که گیمرهای پلتفرم کامپیوتر نزدیک به یک سال منتظر عرضه این عنوان بودند. این عنوان حدود دو ماه پیش برای پلتفرم کامپیوتر در دسترس گیمرها قرار گرفتن اما برخلاف انتظارات این عنوان هنگام عرضه موفق نبود و به دلیل داشتن ایرادات زیاد باعث ناامیدی بسیاری از گیمرها شد. این در حالی است که راک استار به طور جدی در صدد رفع ایرادات موجود بازی از طریق انتشار بروزرسانی جدید است و دائما با عرضه بروزرسانی جدید در حال رفع ایرادات گزارش شده از سوی کاربران است.

در حال حاضر این عنوان محبوب از طریق فروشگاه‌های Rockstar Games Launcher و Epic Games در دسترس قرار گیمرها قرار دارد. اما چندی پیش شرکت راک استار اعلام کرده بود که این بازی قرار است به زودی وارد فروشگاه Steam شود و از آنجایی که بسیاری از گیمرهای کامپیوتر عناوین دلخواه خود را از طریق این فروشگاه تهیه می‌کنند، این خبر باعث خوشحالی بسیاری از گیمرهای پلتفرم و مشتریان استیم شد.

عرضه ناگهانی بازی Red Dead Redemption 2 در فروشگاه Valve

در حالی که قرار بود این بازی روز گذشته از طریق فروشگاه استیم در دسترس گیمرها قرار گیرد ناگهان عنوان مذگور در فروشگاه Valve عرضه و باعث عصبانیت مشتریان فروشگاه استیم شد. هنوز علت این اتفاق توسط شرکت  راک سالتر به طور رسمی اعلام نشده است اما یقینا علت آن در دسترس نبودن درگاه آپلود بازی برای شرکت راک استار بوده که انتظار می‌رود فروشگاه استیم آن را باز خواهد کرد.


بیشتر بخوانید: احتمال عرضه بازی Horizon Zero Dawn برای کامپیوتر


باید منتظر بود و دید که آیا بازی Red Dead Redemption 2 نیز می‌تواند مانند عنوان GTA V بین کاربران کامپیوتر محبوب شود یا این عنوان به دلیل وجود ایرادات زیاد در عرضه و اجرای بازی، در پلتفرم کامپیوتر با شکست مواجه خواهد شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر