کد خبر: ۷۱۶۳۶۵۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
کد خبر : ۷۱۶۳۶۵۵

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری اصفهان از ثبت نام وانت بار‌ها در سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری برای دریافت مشوق‌های در نظر گرفته شده از سوی وزارت کشور خبر داد

 به گزارش  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، مجید طهماسبی، مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری اصفهان از ثبت نام وانت بار‌ها در سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری و حومه‌ای برای دریافت مشوق‌های در نظر گرفته شده از سوی وزارت کشور خبر داد و گفت: وانت بار‌های بنزینی با ثبت نام در این سامانه می‌توانند از مزیت‌هایی همچون سوخت تشویقی، لاستیک و بیمه نامه بهره‌مند شوند.
 
او با اشاره به طرح تشویقی سازمان حمل و نقل بار درون شهری برای وانت بار‌های بنزینی در شهر اصفهان اظهار کرد: این طرح تشویقی بر اساس سیاست‌های وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به همه شهر‌های کشور ابلاغ شده است و باید سازمان حمل و نقل بار درون شهری اقدام به ثبت نام و ساماندهی خودرو‌های باری کند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون ۹ هزار خودروی دیزلی در شهر اصفهان طی سال‌های ۹۲ تاکنون ساماندهی شده اند، گفت: از نیمه دوم سال گذشته که موضوع سهمیه بندی سوخت مطرح شد، وزارت کشور تصمیم گرفت از طریق سازمان حمل و نقل بار درون شهری در شهر‌های کشور، ساماندهی وانت بار‌های بنزینی را نیز آغاز کند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری اصفهان و حومه با بیان اینکه در همین راستا دارندگان وانت بار‌های بنزینی شهر اصفهان می‌توانند به سایت مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری و حومه‌ای به آدرس www.utcms.ir مراجعه کنند، گفت: ثبت نام از وانت بار‌های بنزینی شهر اصفهان از طریق سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهر اصفهان به آدرس http://hamlebar.com/ و شرکت‌های زیرمجموعه این سازمان در شهر نیز انجام می‌شود.

او بیان کرد: بر اساس نامه‌ای که در اردیبهشت ماه سال جاری از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برای ما ارسال شد، از چهارم آذرماه ثبت نام از دارندگان وانت بار‌های بنزینی آغاز شده و تا ۳۰ دیماه سال جاری هم ادامه دارد.

طهماسبی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام خودرو‌ها را اصل و کپی همه صفحات شناسنامه، کارت ملی، کارت سبز و سند خودرو، بیمه نامه خودرو، ۴ قطعه عکس پرسنلی و اصل و کپی برگه معاینه فنی خودرو عنوان کرد و افزود: بهره مندی از سهمیه تشویقی سوخت، بیمه نامه و دریافت لاستیک خودرو از مزایای ثبت نام در این طرح برای رانندگان وانت بار‌های شهری است.

او  ادامه داد: اطلاع رسانی از سوی مناطق شهرداری اصفهان برای آگاهی دارندگان وانت بار‌ها در سطح شهر در حال انجام است. به زودی در همه پمپ بنزین‌های شهر اصفهان نیز اطلاع رسانی به رانندگان در این خصوص صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار درون شهری اصفهان تصریح کرد: با ثبت نام وانت بار‌ها در این طرح، پروانه فعالیت که تاییدکننده خودرو است، برای دارندگان وانت بار‌ها صادر می‌شود.

او با اشاره به اینکه از زمان آغاز ثبت نام برای این طرح تاکنون در شهر اصفهان سه تا چهار هزار وانت ثبت نام کرده اند، اظهار کرد: حدود ۴۰ هزار وانت بار در شهر اصفهان تردد دارد که پیش بینی می‌شود در این طرح ثبت نام کنند.

طهماسبی از مزایای اجرای این طرح را انجام معاینه فنی برای حدود ۴۰ هزار وانت بار شهر، ارتقاء محیط شهری و ارتقاء استاندارد‌های محیط زیستی دانست.
 
انتهای پیام/ی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر