کد خبر: ۷۱۶۳۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
کد خبر : ۷۱۶۳۷۹۸
سرهنگ موسوی خبر داد؛

رئیس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد از دستگیری اعضای باند ۶ نفره سارقان بازار آهن شاد آباد خبر داد.

سارقان بازار آهن شاد آباد دستگیر شدندبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حمیدرضا موسوی رئیس کلانتری ۱۵۱ یافت آباد گفت: با وقوع چند فقره سرقت آهن از مغازه‌های نزدیک بازار آهن منطقه شادآباد تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای تحقیقات پلیسی و دستگیری دزدان وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه تیم کلانتری به محل‌های سرقت اعزام و به تحقیقات میدانی از آن محل‌ها پرداختند، بیان داشت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت ۶ مرد سوار بر ۲ خودروی نیسان و ایسوس به بازار آهن مراجعه، با همکاری یکدیگر مقداری آهن آلات سرقت و از محل می‌گریزند.

کلانتر محله یافت آباد افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، مالک خودرو‌ها شناسایی شدند و ماموران موفق شدند مخفیگاه متهمان را در محدوده کلانتری شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه با شناسایی مخفیگاه متهمان نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت، تصریح کرد: مراقبت‌های ویژه پلیسی از مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدند هر ۶ متهم را در روز شنبه ۹ آذر ماه دستگیر کنند.


بیشتر بخوانید: نگهبان ساختمان نیمه کاره، همدست سارق از آب در آمد


این مقام پلیسی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه دزدان ۲ خودروی نیسان و ایسوس که با آن سرقت می‌کردند و همچنین ۲ هزار و ۷۰۸ کیلو میلگرد شد.

موسوی تصریح کرد: متهمان به همراه اموال کشف شده به کلانتری منتقل شدند و کارشناسان ارزش ریال اموال کشف شده ۱۲ میلیون تومان برآورد کرده اند.

موسوی با بیان اینکه متهمان به سرقت از مغازه‌های بازار با همکاری یکدیگر اعتراف کردند، در پایان اضافه کرد: هر ۶ سارق با دستور قضائی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر