کد خبر: ۷۱۶۳۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
کد خبر : ۷۱۶۳۹۸۲
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد:

غریب پور گفت: پیشنهاد داده ایم برای توسعه طرح‌های ایمیدرو ۱۸۰۰ میلیارد تومان اختصاص دهند.

پیشنهاد اختصاص بودجه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه طرح‌های ایمیدروبه گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو از پیشنهاد اختصاص بودجه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی این سازمان برای توسعه طرح‌های این بخش در بودجه سال ۹۹ خبر داد و گفت: امسال بودجه ۷۵۰ میلیارد تومانی به توسعه این بخش اختصاص داده شد که طی سال آتی با قبول این پیشنهاد، این رقم افزایش قابل توجهی خواهد یافت.

وی با بیان اینکه با تحقق این مهم بودجه توسعه در سال ۹۹ حدود ۲.۴ برابر رشد خواهد داشت، گفت: این هدفگذاری ذیل اهداف توسعه‌ای ایمیدرو و افزایش نقش آفرینی این حوزه در ایجاد اشتغال فراگیر و رونق تولید در اقتصاد کشور است.


بیشتر بخوانید: نعمت زاده:صندوق توسعه ملی به تامین طرح های معدنی کمک کند/کرباسیان:120 هزار شغل ایجاد می کنیم


رییس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه ۸۰ کمیته پایش در ایمیدرو با تمرکز بر ایجاد توسعه و رفع مشکلات تشکیل شده است، عنوان کرد: امسال بودجه زیربنا‌ها تا چهار برابر افزایش یافت و همچنین طی سال آتی نیز بودجه زیربنا‌ها تا ۲ برابر (افزایش هشت برابری از سال پایه ۹۷) دیگر ارتقاء خواهد یافت.

غریب پور ضمن اشاره به افزایش بودجه آموزش و پژوهش در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، عنوان کرد: امسال بودجه آموزش و پژوهش به ترتیب تا ۱۰۰ و ۵۰ درصد رشد داشته است.

وی افزود: آموزش مجازی را طی امسال آغاز کردیم چراکه معتقد هستیم آموزش از طریق وب با مجموعه‌های معدنی کشور، سرعت تحقق برنامه‌های آموزشی را افزایش خواهد داد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سامانه مدیریت آموزش ایمیدرو آغاز به کار کرده است و در نظر داریم زمینه‌ای فراهم کنیم تا شرکت‌ها با بارگذاری اطلاعات و عملکرد آموزشی و پژوهشی خود در این سامانه، یک بانک اطلاعاتی جامع تشکیل دهیم.

وی با بیان اینکه این رویه باعث خواهد شد تا از این طریق صاحب تکنولوژی شویم، افزود: مشارکت با شرکت‌های دانش بنیان و انجام فعالیت‌های زیربنایی در کنار آموزش، دستیابی به این مهم را سرعت خواهد بخشید.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر