کد خبر: ۷۱۶۴۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۸
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۸
کد خبر : ۷۱۶۴۲۰۸
تا سال آینده

بر اساس تفاهم نامه‌ای که بین صدا و سیما و استانداری خراسان جنوبی منعقد شد،پوشش شبکه‌های دیجیتال در این استان در سال آینده به میانگین کشوری خواهد رسید.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند  ،بر اساس تفاهم نامه‌ای که امروز بین صدا و سیما و استانداری خراسان جنوبی منعقد شد، ۸۳ ایستگاه دیجیتال دیگر در این استان راه اندازی می‌شود تا پوشش دیجیتال خراسان جنوبی به میانگین کشوری برسد.

همچنین بر اساس این تفاهم نامه مقرر شده است زیرساخت ایستگاه‌های دیجیتال را استانداری و تجهیزات فرستنده آن را صدا و سیمای خراسان جنوبی تأمین کند.

علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه ملی، در نشست انعقاد این تفاهم نامه در استانداری خراسان جنوبی، با بیان اینکه مرکز صدا و سیمای این استان دارای نیرو‌هایی توانمند و تجهیزاتی به روز است، گفت: افزایش پوشش شبکه‌های دیجیتال از اولویت‌های رسانه ملی در خراسان جنوبی است و از سال گذشته تاکنون این مرکز در خصوص پوشش شبکه‌های دیجیتال با رشد ۱۰ درصدی روبرو بوده است.

معتمدیان استاندار خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه این استان سومین استان پهناور کشور است ،افزود: پوشش شبکه‌های دیجیتال در این استان پهناور تا کنون قابل قبول بوده و صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز توانسته است ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان را به خوبی به کشور معرفی کند.

او بیان کرد: با وجود منابع محدود، اما در حد توانمان به توسعه پوشش شبکه‌های دیجیتال کمک خواهیم کرد.

معاون توسعه و فناوری رسانه سازمان صدا وسیما همچنین امروز در شورای مدیران مرکز خراسان جنوبی تصریح کرد: خراسان جنوبی با وجود کمبود تجهیزات توانسته است با برقراری ارتباط‌های زنده با شبکه‌های سراسری، در بین استان‌های کشور به جایگاه خوبی دست یابد و این مرکز نوپا در بین سایر مراکز عناوین خوبی نیز به دست آورده است.

علیدادی همچنین از بخش‌های مختلف صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی بازدید کرد.

انتهای پیام/ ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر