کد خبر: ۷۱۶۴۹۰۵
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
کد خبر : ۷۱۶۴۹۰۵
گروه : سمنان » سمنان

کارشناس جبهه مقاومت و بیداری اسلامی گفت: خدمات حوزه پزشکی در دوران دفاع مقدس غیر قابل انکار بوده و باید این خاطرات به یادگار از آن‌ها باقی بماند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، سردار عبدالفتاح اهوازیان کارشناس جبهه مقاومت و بیداری اسلامی در اجلاسیه شهدای شبکه بهداشت و درمان استان سمنان با بیان اینکه بی شک امنیت امروز کشور مدیون رشادت‌های شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس است گفت: رزمندگان دوران دفاع مقدس در جبهه‌های مقاومت با کمترین امکانات بیشترین فداکاری‌ها را نشان داده اند.

او افزود: خدمات حوزه پزشکی در دوران دفاع مقدس غیر قابل انکار بوده و تلاش‌های پزشکان و پرستاران دردوران فاع مقدس ستودنی است و باید این خاطرات به یادگار از آن‌ها باقی بماند.

سردار اهوازیان با بیان اینکه پزشکان بسیاری در دوران دفاع مقدس حضور داشتند تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان در این دوران خدمات بسیاری به کشور ارائه کرده و باید این خدمات بیش از پیش برای بازماندگان بازگو شود.

کارشناس جبهه مقاومت و بیداری اسلامی بیان کرد: شهید دکتر علی هاشمی نمونه کاملی از یک پزشک متعهد در دوران دفاع مقدس بوده که با رشادت‌های خود از کشور دفاع کرد و پس از شهادت نیز بعد از ۱۶ سال پیکرش به کشور بازشگت.

نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در این همایش در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، با بیان اینکه شبکه بهداشت و درمان استان سمنان ۹۶ شهید تقدیم به انقلاب کرده است گفت: ۴۰۰ ایثارگر، ۱۳۵ جانباز و ۷ آزاده از شبکه بهداشت و درمان استان در دوران دفاع قدیم به انقلاب و نظام شده اند.

او با بیان اینکه نیاز است تا خاطرات این دوران بازگو و خدمات آن‌ها گفته شود افزود: این همایش نیز با هدف زنده نگه داشتن یاد شهدا و ایثارگران شبکه بهداشت و درمان استان سمنان برگزار شده است.

دانایی ابراز داشت: بسیج جامعه پزشکی استان سمنان در این دوران در حال ارائه خدمات بسیاری است و در این مراسم هم به پاس این خدمات از بسیاری از این افراد تقدیر خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با باین اینکه تعداد ۲۰ تیم در طرح‌های شهید رهنمون در استان سمنان همکاری داشته اند افزود: ۲۸۰ اعزام در سال جاری در نقاط مختلف استان سمنان انجام شده است.

او تصریح کرد: در این مراسم از تیم بسیج جامعه پزشکی شهرستان دامغان که در سال جاری نمونه کشوری شده و تیم شهید رهنمون شهرستان شهرستان شاهرود که نمونه کشوری این طرح شده نیز تقدیر خواهد شد.

انتهای پیام / م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر