کد خبر: ۷۱۶۴۹۳۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
کد خبر : ۷۱۶۴۹۳۵
در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

مجید جیران پور خامنه خبرنگار جنگ گفت: نویسنده کتاب «ناگرا» رمانی به نام «خبرنگار» را در دست نگارش دارد.

مجید جیران پور خامنه روایتگر و خبرنگار دوران دفاع مقدس، در خصوص برنامه‌ریزی خود برای انتشار کتاب جدیدش به خبرنگار حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در حال حاضر زهره باقری نویسنده کتاب «ناگرا» برنامه‌ریزی برای نگارش رمانی بر اساس همین کتاب را آغاز کرده است. قرار است این کتاب با نام «خبرنگار» نوشته و چاپ شود. خانم باقری حدود یک فصل از این کتاب را نوشته و برای من آورده است. امیدوارم هرچه زودتر این کتاب به نتیجه برسد. نگارش کتاب دیگری هم در خصوص رزمندگان جنگ از سوی انتشارات روایت فتح به ایشان پیشنهاد شده است. 

خبرنگار جنگ از نگارش کتابی درباره خبرنگاران خبر داد

وی افزود: در شخصیت پردازی افراد در کتاب «خبرنگار» دست ما بازتر است و من تاکید دارم که درباره افراد بیشتری در این کتاب صحبت شود. افرادی که در کتاب « ناگرا» از آنها صحبت شد, بسیار تاثیرگذار بودند. دوست دارم کتاب « ناگرا» در کتابخانه ها ماندگار شود و افراد بسیاری آن را بخوانند. این کتاب را به مکان هایی مانند موزه, دفتر نشر آثار دفاع مقدس , موزه رادیو کتاب و صدا و سیما  اهدا خواهم کرد.

جیران پورخامنه درخصوص فروش این کتاب هم گفت: متاسفانه وضعیت اقتصادی مناسب نیست و قیمت کتاب هم در حدود ۲۵ هزار تومان است. به همین علت به تعداد زیادی از مردم کتاب را به صورت رایگان هدیه دادیم. البته افرادی هم هستند که کتاب را خریده و خوانده و از مطالب روان کتاب تعریف کردند. در حال حاضر از میزان فروش کتاب اطلاع دقیقی ندارم. تبلیغات برای فروش کتاب بسیار موثر است و همین سبب می شود تا کتاب بیشتر دیده و حتی به فیلمنامه تبدیل شود.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر