کد خبر: ۷۱۶۵۲۶۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
کد خبر : ۷۱۶۵۲۶۶
گروه : کرمان » کرمان

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان گفت: ستاد دیه استان با همکاری خیرین و نیکوکاران موفق به آزادی تعداد ۳۴۵۰ مددجوی جرائم غیر عمد از سطح زندان‌ها استان شده که از این تعداد ۱۸۹۶ نفر با کمک خیرین بوده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،   رمضان امیری، مدیرکل اداره زندان‌ها و نائب رئیس هیات امناء ستاد دیه استان در جلسه ای که در سالن اجتماعات زندان مرکزی کرمان با حضور تنی چند از اعضاء هیات امناء ستاد دیه به منظور همکاری و تعامل خیرین، نیکوکاران، اصناف در ساخت ساختمان اداری ستاد دیه برگزار شد،گفت: خیرین ونیکوکاران دیار کریمان همواره یاری رسان و پشتیبان ستاد دیه استان بوداند.

او گفت: از ابتدای تاسیس ستاد دیه استان خیرین با پرداخت بیش از ۳۳۵ میلیارد ریال (کمک بلاعوض) زمینه آزادی تعداد ۱۸۹۶ نفر از محکومین غیرعمد استان را فراهم کرده اند در حالی که همین خیرین زمینه اشتغال و کار را برای تعدادی از این مددجویان را پس از آزادی هم ایجاد کرده اند.

سید حجت الله موسوی قوام مدیر نمایندگی ستاد دیه استان هم در این جلسه ضمن ارائه گزارش کاملی از اقدامات و فعالیت‌های ستاد دیه استان طی ۲ دهه اخیر بیان داشت: ستاد دیه استان با همکاری خیرین و نیکوکاران موفق به آزادی تعداد ۳۴۵۰ مددجوی جرائم غیر عمد از سطح زندان‌ها استان شده که از این تعداد ۱۸۹۶ نفر با کمک خیرین بوده است.

موسوی قوام اظهار داشت: تعداد زیادی از خیرین در زمینه صلح و سازش و اخذ رضایت شکات هم فعالیت دارند و بصورت ثابت در جلسات صلح سازش ستاد دیه که در سطح زندان‌های استان برگزار می‌می شود شرکت می‌کنند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان افزود: مجموعه ستاد دیه استان با توجه به خدماتی را که به یک قشر آسیب دیده از جامعه ارائه می‌کند نیازبه یک مکان و ساختمان اداری جداگانه دارد و با عنایت به اینکه این مجموعه یک نهاد مردمی می‌باشد و بودجه خاصی را برای ساخت و ساز ساختمان اداری ندارد نیاز به همکاری و یاری خیرین دیار کریمان دارد تا انشالله بنای این مجموعه هر چه سریعتر ساخته و بتوانیم خدمات بهتری را به این قشر آسیب دیده از جامعه ارائه کنیم.

موسوی قوام افزود: در این جلسه مقرر شد تعدادی از اصناف، اتحادیه‌ها و خیرین با توجه به نوع فعالیت خود در ساخت ساختمان اداری ستاد دیه استان مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر