کد خبر: ۷۱۶۶۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
کد خبر : ۷۱۶۶۳۴۸
رئیس کمیسیون حمایت قضایی مطرح کرد؛

فروزان فرد گفت: نگاه اتاق تهران به فساد، نگاه پیشگیرانه است.

اتاق تهران؛ نگاه پیشگیرانه نسبت به فساد داردبه کزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  حسن فروزان فرد رئیس کمیسیون حمایت قضایی در پنجمین همایش مبارزه با فساد اظهار کرد: نگاه اتاق تهران به فساد، نگاه پیشگیرانه است.

وی با اشاره به اینکه یک کارگروه در اتاق بازرگانی تهران با موضوع مقابله با فساد تشکیل شده است و اولین همایش سال ۹۴ برگزار شد اظهار کرد: دوره اول، دوم و سوم و چهارم این همایش به خوبی برگزار شد و در دوره نهم اتاق بازرگانی تهران دوستانی با عنوان ائتلاف برای فردا با رویکرد مبارزه با فساد فعالیت خود را در اتاق بازرگانی استارت زدند.


بیشتر بخوانید: توجه به فساد در همه کشور های جهان بیشتر شده است 


ما تعامل خوب و سازنده‌ای با دستگاه قضایی و قوه مجریه داریم

 فروزان فرد افزود: مقابله با فساد، توانمندی سازی اعضا برای مبارزه با فساد، کمک به شکل‌گیری دادخواهی‌ها و حمایت از رسانه‌های اقتصادی از مهم‌ترین رویکرد‌های ما در دوره نهم اتاق بازرگانی بوده است.

رئیس کمیسیون حمایت قضایی و مبارزه با فساد اتاق بازرگانی تهران تصریح کرد: تا به امروز یازده جلسه پیرامون مبارزه با فساد برگزار شده و ما تعامل خوب و سازنده‌ای با دستگاه قضایی و قوه مجریه داریم و پیش‌بینی ما این است که این روند با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

فروزان فرد بیان کرد: باتوجه به تحولات در قوه‌قضائیه و سیاست‌های جدید ما در همایش پنجم از رئیس دستگاه قضایی دعوت به عمل آوردیم و خوشحالم که در نشست امروز بسیاری از مسئولین دستگاه قضایی حضور دارند و در ادامه این مراسم از صحبت‌های نهاوندیان مشاور رئیس‌جمهور بهره خواهیم گرفت.

وی تاکید کرد: در همایش امروز مهم‌ترین برنامه برگزاری پنل تخصصی در حوزه مقابله با فساد است و ما براساس این رویکرد اقدامات لازم را در آینده پیش‌رو انجام خواهیم داد تا رنکینگ ما در حوزه فساد با رشد بهتری همراه شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر