کد خبر: ۷۱۶۶۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
کد خبر : ۷۱۶۶۳۷۶
سردار اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی گفت: دشمن درصدد موج سواری روی شرایط اقتصادی و معیشتی جامعه و به خشونت کشاندن اعتراضات است.

دشمن به دنبال موج سواری روی شرایط اقتصادی و معیشتی کشور استبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، رؤسا و معاونان ناجا اظهار داشت: از توطئه‌های برنامه‌ریزی شده استکبار جهانی هجمه به محور مقاومت و سوء استفاده از مطالبات مردم در عراق و لبنان و در ادامه آن، ایران بود.

وی گفت: در ایران به واسطه نعمت وجود رهبر حکیم و فرزانه و حمایت مردمی این توطئه خنثی شد.

فرمانده نیروی انتظامی به ناآرامی‌های اخیر اشاره و تصریح کرد: در کنترل نا آرامی‌ها خط قرمز پلیس امنیت مردم، حفظ اموال عمومی و اعاده نظم است؛ ماموران خدوم نیروی انتظامی با اقتدار و هوشمندی از جان و مال مردم و اموال عمومی محافظت کردند.

سردار اشتری اعلام کرد:‌ دشمن درصدد موج سواری روی شرایط اقتصادی و معیشتی جامعه و به خشونت کشاندن اعتراضات است.

فرمانده نیروی انتظامی به غافلگیر نشدن ناجا در حوادث اخیر اشاره و تصریح کرد: در حوادث اخیر آشوبگران به دنبال تخریب بودند، اما نیروی انتظامی غافلگیر نشد و با آمادگی صد درصدی در تمامی صحنه‌ها حضور یافت و قائله را ختم کرد؛ ماموران خدوم ناجا با هشیاری و اقتدار از جان و مال مردم محافظت کرده و ناجا با تقدیم شهید و مجروح به وظیفه قانونی و شرعی خود عمل کرد.

وی گفت: امیدواریم دولت و مجلس به ویژه در آستانه تنظیم بودجه سال آینده توجه بیشتری به معیشت و افزایش قدرت خرید مردم داشته باشند و از فشار وارده به اقشار آسیب‌پذیر بکاهند.

سردار اشتری با اشاره به موج‌سواری دشمن در شرایط اقتصادی و فشار معیشتی گفت: آشوبگران و اشرار از هر اعتراض صنفی و اقتصادی مردم سوءاستفاده کرده و اعتراضات را به خشونت کشانده و از مسیر قانونی خارج می‌کنند، این در حالی است که نیروی انتظامی آمادگی کامل برای اجرای ماموریت‌های خود را دارد.

فرمانده نیروی انتظامی اظهار امیدواری کرد که برگزاری گردهمایی‌های سراسری با توجه به اهداف مدنظر، موثر واقع شود و پلیس بتواند همچون گذشته آماده‌تر در صحنه‌ها حاضر شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر