کد خبر: ۷۱۶۷۷۷۰
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
کد خبر : ۷۱۶۷۷۷۰
گروه : زنجان » زنجان

جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان را در اینجا مشاهده کنید.

جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجانبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان سه شنبه ۱۹ آذر ماه به شرح ذیل می‌باشد:
 
 نام برنامه:                                                                                زمان پخش:
سینمایی ترانه آتش                                                                         ۰۰:۰۰
مستند ایرانگرد                                                                              ۰۱:۵۳
سریال دلدادگان                                                                              ۰۳:۰۰
میان برنامه بارانه                                                                            ۰۳:۴۵
مستند کارخانه محصولات خانگی                                               ۰۴:۰۰
دانستنی‌ها                                                                                   ۰۴:۵۴
تلاوت قرآن - اذان -دعای سلامتی امام زمان (عج)                 ۰۵:۳۵
مدرسه عشق (هفته بسیج)                                                                ۰۶:۰۲
زنجانا سلام                                                                                   ۰۸:۰۰
مستند ایرانگرد                                                                              ۰۹:۰۰
سریال آذری گلین لر                                                                    ۱۰:۰۰
خبر صبحگاهی                                                                            ۱۱:۰۰
برنامه خانواده                                                                               ۱۱:۱۵
مسجد اوشاقلاری                                                                       ۱۲:۱۹
تکرار گئجه لر                                                                              ۱۳:۰۰پخش زنده
مزه غذای ایرانی (کشک)                                                          ۱۳:۵۶
سینمایی حوض نقاشی                                                              ۱۴:۱۵
مستند روزنه (ملیله کاری)                                                            ۱۵:۵۲
شهر قشنگ                                                                                  ۱۶:۰۰
سریال دلدادگان                                                                           ۱۸:۰۰
میان برنامه معرفی شهر‌ها                                                            ۱۸:۵۲
هوای تازه (نوجوان)                                                                               ۱۹:۰۰
هلال مهربانی                                                                              ۱۹:۳۰
اخبار استان                                                                                  ۲۰:۰۰
مسابقه اولدوز                                                                            ۲۰:۳۰
گئجه لر                                                                                         ۲۱:۰۰
سریال آذری گلین لر                                                                    ۲۲:۰۰
میان برنامه بارانه (سرگرمی)                                                      ۲۲:۴۱
خبر ساعت ۲۳،                                                                            ۲۳:۰۰
 
انتهای پیام/ن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر