کد خبر: ۷۱۶۷۷۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
کد خبر : ۷۱۶۷۷۸۶

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان ۵ استان برگزار کننده آزمون جبرانی اصلح را معرفی کرد.

آزمون جبرانی اصلح

به گزارش  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، از برگزاری آزمون جبرانی اصلح در پایان ماه جاری، روز جمعه ۲۹ آذر خبر داد و گفت: با بررسی‌های به عمل آمده به منظور رفاه حال مهارت آموزان متقاضی شرکت در این آزمون ۶ استان کشور به عنوان حوزه‌های برگزار کننده آزمون در نظر گرفته شده است تا مهارت آموزان بتوانند به دلخواه نزدیک‌ترین استان و محل آزمون خود را انتخاب کنند.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، با معرفی استان‌های تهران، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، فارس، خوزستان و آذربایجان غربی به عنوان استان‌های برگزار کننده آزمون جبرانی اصلح تصریح کرد: مهارت آموزانی که موفق به شرکت در آزمون‌های برگزار شده گذشته نشده و یا حد نصاب نمرات لازم را کسب نکرده اند، می‌توانند پس از ثبت نام، در این آزمون شرکت کنند.

او در ادامه از زمان شروع ثبت نام سخن گفت و افزود: مهارت آموزان می‌توانند روز سه شنبه ۱۹ آذر برای شرکت در آزمون جبرانی اصلح، اقدام به ثبت نام در سامانه هدف به نشانی hadaf.cfu.ac.ir نمایند.

کچوئیان، روز جمعه ۲۲ آذر را زمان پایان ثبت نام اعلام و تاکید کرد: عدم ثبت نام مهارت آموزان در آزمون جبرانی اصلح به منزله انصراف از شرکت در آزمون است.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه مهارت آموزان بیان کرد: این افراد می‌توانند از روز دوشنبه ۲۵ آذر تا پایان روز چهارشنبه ۲۷ آذر کارت ورود به جلسه آزمون را از طریق ورود به سامانه هدف دریافت کنند.


بیشتر بخوانید: اعلام نتایج رسیدگی به اعتراضات آزمون جامع اصلح


این مقام مسئول، خطاب به مهارت آموزان متقاضی شرکت در آزمون جبرانی اصلح تاکید کرد: قبل از ثبت نام در آزمون، اطلاعیه درج شده مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان را بر روی سامانه هدف با دقت مطالعه نمایند.

کچوئیان، در پایان گفت: اطلاعات مواد مولفه‌های کتبی آزمون جبرانی اصلح و دفترچه‌های راهنمای شرکت در آزمون برای رشته‌های مختلف در اطلاعیه شماره ۳ مرکز سنجش این معاونت به نشانی cfu.ac.ir/fa/۱۴۵۹۹۷ قابل رویت است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر