کد خبر: ۷۱۶۷۹۴۰
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
کد خبر : ۷۱۶۷۹۴۰

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: ۱۳ دستگاه آمبولانس بنز پیشرفته دو دیفرانسیل در سطح شهرستان‌های استان اردبیل در راستای خدمت‌رسانی به مردم توزیع شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، قدرت اخوان اکبری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: به منظور افزایش ناوگان آمبولانس‌های کمک‌دار فوریت‌های پزشکی استان اردبیل و نظر به کوهستانی و صعب‌العبور بودن جاده‌های استان اردبیل با پیگیری‌های به‌عمل آمده توسط مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از سازمان اورژانس کشور ۱۳ دستگاه آمبولانس بنز پیشرفته دو دیفرانسیل در سطح شهرستان‌های استان اردبیل در راستای خدمت‌رسانی به مردم توزیع شد.

او با بیان اینکه در صدد تجهیز مراکز درمانی و پزشکی استان اردبیل به پیشرفته‌ترین و به روزترین تجهیزات پزشکی هستیم افزود: به روزترین آمبولانس‌های روز جهان مجهز به تمام تجهیزات پزشکی و تکنولوژی‌های روز، به ناوگان اورژانس استان اردبیل با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریالی اضافه شدند.

اخوان اکبری با اشاره به اینکه این تعداد از آمبولانس‌ها بر اساس نیاز شهرستان‌ها توزیع شد تصریح کرد: تعداد ۱۳ دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر ۳۱۵ کمک دار با ارزش ریالی ۲۵۰ میلیارد ریال جهت به‌کارگیری در پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای، تحویل فوریت‌های پزشکی شهرستان‌ها شد و مجموعاً تعداد آمبولانس‌های کمک‌دار در استان به ۲۲ دستگاه افزایش یافت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل بیان کرد: از این تعداد آمبولانس‌ها ۳ دستگاه به شهرستان اردبیل، ۲ دستگاه پارس‌آباد، ۲ دستگاه مشگین‌شهر و به ترتیب به هر یک از شهرستان‌های بیله‌سوار، گرمی، سرعین، نیر، نمین و کوثر هر کدام یک دستگاه تحویل داده شد.

او افزود: پیش از این نیز ۹ دستگاه آمبولانس جدید در اختیار ناوگان امدادی اورژانس استان اردبیل قرار گرفته بود در مجموع ۲۲ آمبولانس دو دیفرانسیل برای مناطق صعب‌العبور و کوهستانی اختصاص داده شده تا از این به بعد ارائه خدمات با کیفیت بیشتری در اورژانس‌های پیش بیمارستانی انجام شود.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر