کد خبر: ۷۱۶۸۰۲۲
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
کد خبر : ۷۱۶۸۰۲۲

رییس اداره صادرات اداره کل تجهیزات پزشکی گفت: تفاهم نامه صادرات ایمپلنت‌های ساخت ایران با بزرگترین مجموعه ارتوپدی روسیه در مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت نهاد ریاست جمهوری ایران منعقد شد.

صادرات ایمپلنتبه گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، آصف مهدوی، رییس اداره صادرات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، از انعقاد تفاهم‌‎نامه صادرات ایمپلنت‌های ساخت ایران توسط شرکت پویندگان پزشکی پردیس (۳P) به روسیه و بازار اوراسیا خبر داد.
 
او افزود: تفاهم نامه صادرات ایمپلنت‌های ساخت ایران  با بزرگترین مجموعه ارتوپدی روسیه در مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت نهاد ریاست جمهوری ایران با حضور رییس مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت و مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت و نهاد‌های غیردولتی روسیه در روز دوشنبه ۱۸ آذر منعقد شد.
بیشتر بخوانید: ایمپلنت دندان را چه کسانی نباید انجام دهند؟
مهدوی ادامه داد: قرارداد همکاری بین شرکت پویندگان پزشکی پردیس (۳P) و شرکت Cito روسیه در زمینه مفاد ذیر امضا شده است؛ انتقال تکنولوژی تولید ایمپلنت تروما از ایران به روسیه و فروش در منطقه اوراسیا، انتقال تکنولوژی تولید ایمپلنت‌های هوشمند از روسیه به ایران و فروش محصولات در خاورمیانه و ایجاد واحد مشترک تحقیق و توسعه بین شتاب دهنده ارتوپدی پردیس و مرکز تحقیقات طرف روسی با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی دو طرف.

رییس اداره صادرات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: این تفاهم نامه و عقد قرارداد بعد از سه سال تلاش دو طرف و با همکاری شرکت اویتا زیست مد و با حمایت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت نهاد ریاست جمهوری منعقد شد و دو طرف فعالیت مشترک خود را از امروز با برگزاری اولین جلسه در شرکت پویندگان پزشکی پردیس و بیمارستان‌های شفا یحیائیان و حضرت رسول اکرم (ص) آغاز کردند.

انتهای پیام/
 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر