کد خبر: ۷۱۶۸۴۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
کد خبر : ۷۱۶۸۴۳۸

با تصمیم محمد بنا ۴ فرنگی کار ایران در تورنمنت بین المللی ایتالیا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی کشور ایتالیا به عنوان یکی از میادین رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی کشتی اواخر دیماه برگزار خواهد شد که با تصمیم محمد بنا سرمربی تیم ملی؛ علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی، سعید عبدولی و امیر قاسمی منجزی در این رقابت‌ها به میدان خواهند رفت.

بر همین اساس حسام الدین جعفری سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی درباره برنامه‌های آتی فرنگی کاران اظهار داشت: رقابت‌های کشتی فرنگی انتخابی جام جهان پهلوان تختی روز‌های پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار می‌شود که فرنگی کاران مدعی برای کسب مجوز حضور در جام تختی تلاش خواهند کرد. البته کمیته فنی با دقت عملکرد کشتی گیران حاضر را زیر نظر خواهد داشت تا شاید برخی از نفرات که جزء برترین‌ها نبودند، اما واقعاً شایستگی لازم را دارند را نیز برای جام تختی انتخاب کنند.


بیشتر بخوانید:محمد بنا در کمیته فنی کشتی فرنگی انتخابی جام تختی


وی با بیان اینکه بعد از رقابت‌های انتخابی جام تختی فرنگی کاران اردویی را نخواهند داشت گفت: کشتی گیرانی که مجوز حضور در رقابت‌های جام تختی را کسب کردند در شهر‌های خودشان تمرین خواهند کرد تا در تورنمنت بین المللی جام تختی به میدان بروند.

جعفری خاطرنشان کرد: در نظر داریم اواسط دیماه و حدود ۱۰ روز قبل از اعزام فرنگی کاران به تورنمنت ایتالیا یک اردو را برای برخی فرنگی کاران برگزار کنیم و بعد از آن نفرات منتخب راهی محل برگزاری این رقابت‌های بین المللی خواهند شد.


بیشتر بخوانید:اقدام ارزشمند قهرمان عنواندار کشتی ایران در حمایت از هموطنان محروم


انتهای پیام/

صحبت‌های جعفری درباره برنامه‌های تیم ملی کشتی فرنگی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر