کد خبر: ۷۱۶۸۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
کد خبر : ۷۱۶۸۵۴۳

رئیس پلیس راهور ناجا درباره اقدامات انجام شده برای طرح زمستانی پلیس در جاده‌های سراسر کشور توضیحاتی داد.

آغاز طرح زمستانی پلیس در جاده های سراسر کشوربه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا درباره آغاز به کار طرح زمستانی جاده‌های کشور اظهار کرد: این رزمایش با محوریت پلیس محور ناجا کشور اجرا می شود.

او با بیان اینکه با توجه به جلساتی که به صورت فصلی با همه دستگاه‌ها در پلیس راهور انجام شد به این نتیجه رسیدیم که این رزمایش برگزار شود، گفت: سازمان‌های امداد و نجاتی مانند هلال احمر اورژانس و ... در این طرح اجرایی حضور دارند.

سردار هادیانفر ادامه داد: وجود بیش از ۳۳ میلیون خودرو، ۴۲ میلیون گواهی نامه دار و میلیون‌ها تردد و تصادفاتی که در جاده‌های کشور رخ می‌دهد ضرورت هماهنگی و همدلی بین سازمان‌ها را بیش از گذشته به همراه دارد.

او با بیان اینکه در سال گذشته بیش از هزار و ۲۴ هموطن را در جاده‌های کشور بر اثر برف گرفتگی و تصادفات از دست دادیم، افزود: هماهنگی‌ها و رزمایشی که امروز در تهران برگزار می‌شود به موازات آن در کل کشور اجرا می‌شود.


بیشتربخوانید: استقرار ۶۵۰۰ مامور راهنمایی و رانندگی در ۴ استان مرزی


سردار هایانفر تصریح کرد: سعی می‌شود ترافیک و تسهیل در تردد مدیریت شود و  تصادفات به حداقل ممکن برسد.

او با بیان اینکه در مجموع ۶۰ هزار پرسنل از ۷ سازمان در طرح زمستانی مشارکت خواهند کرد، عنوان کرد: بیش از ۲۰ هزار و ۸۲۰ تیم خودرویی و موتور سیکلت و بیش از ۴ هزار و ۸۰۰ پایگاه در طول جاده‌های کشور مستقر خواهند بود و انجام وظیفه می‌کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه از ظرفیت پهبادی و هلکوپتر در حوزه کنترل و ترافیک هم استفاده خواهد شد، گفت: این طرح زمستانی از امروز تا پایان اسفند اجرایی می شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر