کد خبر: ۷۱۶۹۰۹۸
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
کد خبر : ۷۱۶۹۰۹۸

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: طرح امداد و نجات زمستانی جمعیت هلال احمر استان اردبیل با ۹ هزار و ۱۸۰ نفر/ روز اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، رامین معبودی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: طرح امداد و نجات زمستانی جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ۲۰ آذر ماه تا ۲۰ اسفند ماه همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شود.

او با بیان اینکه در این طرح ۱۷ پست امداد و نجات در سطح استان اردبیل فعال خواهند بود، تصریح کرد: ۱۲ پایگاه ثابت، ۴ پایگاه موقت و یک پایگاه کوهستان در این طرح فعال بوده و به هموطنان خدمات ارائه می‌کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به امکانات به کار گرفته شده در این طرح اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل با ۴۴دستگاه خودرو در این طرح مشارکت دارند که شامل ۱۸ دستگاه خودروی آمبولانس، ۱۲ دستگاه خودروی ست نجات و ۱۳ دستگاه خودرو پشتیبان و یک دستگاه خودروی آرگو می‌باشد.

معبودی با اشاره به اینکه انتظار می‌رود هموطنان با رعایت اصول استاندارد و رعایت نکات ایمنی در مباحث پیشگیری از حوادث، سفر ایمنی داشته باشند اضافه کرد: جمعیت هلال احمر مثل همیشه در آمادگی کامل به سر می‌برد و مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری استان (EOC) جهت کنترل و هماهنگی حوادث با تعامل بین سازمانی با مراکز کنترل حوادث ارگان‌های مرتبط آماده باش بوده و به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند.

او اضافه کرد: تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز در طول طرح آماده باش خواهند بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه شماره اضطراری ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی برای پاسخگویی آماده است، تصریح کرد: هموطنان با گوشی‌های بدون سیم کارت و بدون شارژ ریالی هم می‌توانند با این شماره تماس بگیرند.

معبودی اظهار کرد: انتظار می‌رود هموطنان در زمان مسافرت ضمن رعایت نکات ایمنی، از وضعیت جاده در طول مسافرت هم اطلاع کسب کنند.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر