کد خبر: ۷۱۷۰۷۶۸
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
کد خبر : ۷۱۷۰۷۶۸
گروه : ایلام » ایلام
امام جمعه ایلام ؛

امام جمعه ایلام گفت: کاندیدا‌های انتخاباتی مجلس یازدهم به دنبال رفع مشکلات مردم باشند و رقبای خود را تخریب نکنند.

کاندیدا‌های انتخاباتی مجلس یازدهم به دنبال رفع مشکلات مردم باشند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ,حجت‌الاسلام اله‌نور کریمی‌تبار نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر ایلام گفت: در آیات قرآن کریم اشاره شده این زندگی دنیا سرگرمی و بازی است و انسان برای این آفریده نشده، لذا باید تلاش شود از همه نعمت‌ها و فرصت‌هایی که خداوند در اختیار انسان قرار داده به نحو احسن استفاده شود.

او افزود: هرانسانی به اندازه ظرفیت وجودی خود باید تلاش کنند و تنها چیزی که انسان را از گناه باز می‌دارد ایمان به معاد و خداوند متعال است.

نماینده، ولی فقیه در استان در ادامه به نقش مردم سالاری دینی مردم در انتخابات اشاره کرد و اظهار کرد: قوانین فردی و اجتماعی توسط خداوند متعال برای انسان تعیین شده، و مردم باید که از دستورات خداوند تبعیت کنند تا قوانین الهی اجرا شود.

او بیان کرد: مردم سالاری دینی و نظام جمهوری اسلامی جدا از اسلام نیست، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی این نظام با رای اکثریت مردم انتخاب شد، ملت به جمهوری اسلامی رای دادند و امروز به سبب وجود انقلاب اسلامی شاهد قدرت ایران در جهان هستیم.

کریمی‌تبار ادامه داد: مردم در انتخابات نقش اساسی بر عهده دارند، انتخابات مجلس شورای اسلامی در این راستا انجام می‌شود، و باید با برنامه ریزی شاهد حضور بیشتر مردم در این انتخابات باشیم.

او تصریح کرد: ثبت نام داوطلبان مجلس با استقبال خوبی همراه بود، این افراد با جرات پذیرفتن مسوولیت را اعلام کرده‌اند و این امر مهم سبب انتخاب بهتر مردم خواهد شد.

امام جمعه ایلام عنوان کرد: کاندیدا‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی به دنبال تخریب رقبای خود نباشند، آنان به دنبال معرفی توانمندی‌های خود باشند، زیرا مردم برنامه‌های آنان را رصد خواهند کرد.

او خاطرنشان کرد: کاندیدا‌های مجلس دهم در این وضعیت کنونی کشور که مردم بار سنگین اقتصادی را بر دوش دارند به دنبال ریخت و پاش نباشند بلکه به دنبال رفع مشکلات مردم باشند.

کریمی‌تبار یادآور شد: در جمهوری هنوز بار نماز بر زمین است و باید ببینیم ملت در برابر این امانت الهی که در دست دارند چه کار‌هایی انجام داده‌اند، لذا باید تلاش کرد از کودکی فرزندان خود را با نماز و مسجد آشنا شوند تا بتوانیم دین خود را به این نعمت الهی ادا کنیم.

انتهای پیام/غ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر