کد خبر: ۷۱۷۰۸۴۶
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
کد خبر : ۷۱۷۰۸۴۶
نماز جمعه آبادان:

حجت الاسلام ابراهیمی پور گفت: مردم افرادی را انتخاب کنند که ولایت مدار و منطبق با اندیشه های امام راحل و مقام معظم رهبری باشند.و برای حل مشکلات مردم برنامه داشته باشند.

نجات کشور در این است که رویکرد انتخابات مبتنی بر پیروی ازولایت و رهبری باشد به گزارش  خبرنگارگروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،امام جمعه آبادان در خطبه های امروز نماز جمعه این شهرستان گفت : در انتخابات آینده برخی متاسفانه تبلیغات قومیتی و حزبی می کنند و مردم هوشیار باشند و به چنین افرادی رای ندهند .

حجت الاسلام ابراهیمی پورافزود : مردم افرادی را انتخاب کنند که ولایت مدار و منطبق با اندیشه های امام راحل و مقام معظم رهبری باشند.و برای حل مشکلات مردم برنامه داشته باشند.

اوبا بیان اینکه اگر قرار است در آینده دولتی جوان و انقلابی روی کار بیاید باید مجلس نیز مجلسی انقلابی باشد گفت: مردم افرادی را انتخاب کنند که تقوای سیاسی ، تقوای اقتصادی و تقوای دینی دارند و دردهای مردم و نیز توطئه های دشمنان را می شناسند .

خطیب نماز جمعه آبادان نقش مردم در سرنوشت کشور را سرنوشت بیان کرد و افزود: مردم در آینده کشور و در آینده خودشان نقشی مهم و حیاتی دارند و این همان مردمسالاری دینی است و همان چیزی است که ازآن به عنوان دمکراسی اسلامی نام برده می شود .

حجت الاسلام ابراهیمی پور همچنین به گرانی اجناس و کالاها در بازار اشاره کرد و افزود: نظارت بر بازار ضعیف است و باید دستگاه های ذیربط وظیفه نظارتی خود را بخوبی انجام دهند زیرا دولت به مقام معظم رهبری قول داده که اجناس گران نشود و متاسفانه شاهد گرانی در بازار هستیم.

او در فرازی دیگر از سخنان خود از مسئولان دستگاه قضایی خواست تا با مدیران کم کار برخورد جدی کنند و گفت: مدیرانی که کم کاری میکنند و یا توان انجام کار را ندارند به کشور و مردم ضربه میزنند و باید اینان شناسایی وبا آنان برخورد شود.

حجت الاسلام ابراهیمی پور همچنین به سالروز شهادت شهید مفتح و روز وحودت حوزه و دانشگاه اشاره کرد و افزود:وحدت ضامن پیشرفت کشور است و هرجا تخصص و تعهد کنار هم قرار گیرند این دو ضامن موفقیت نظام جمهوری اسلامی هستند.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر