کد خبر: ۷۱۷۱۲۸۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
کد خبر : ۷۱۷۱۲۸۱

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان گفت: برنامه‌ریزی شده تا تقسیم و توزیع اعتبارات سال ۹۹ با سمت و سوی مطالعات آمایش باشد.

تقسیم اعتبارات بر اساس مطالعات آمایش سیستان و بلوچستان انجام می‌شودبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، مهرداد عرب اول رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان در نشست ارائه سند راهبردی و اجرایی آمایش سرزمین سیستان و بلوچستان که با حضورکارشناس دفتر آمایش سازمان برنامه و بودجه کشور و مدیرعامل شرکت مشاور پارس بوم در زاهدان برگزار شدگفت: برنامه‌ریزی شده تا تقسیم و توزیع اعتبارات سال ۹۹ با سمت و سوی مطالعات آمایش باشد و بخش‌های پیشران که می‌تواند در توسعه این استان نقش داشته باشد پر رنگ‌تر دیده شود.

عرب اول  اظهار داشت: مطالعات سند آمایش سرزمین این استان به پایان رسیده و ۲ مرحله نیز در سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه شده است.

او  ادامه داد: بر اساس برنامه زمان بندی انجام شده هشتم دی باید سیستان و بلوچستان در کارگروه شورای عالی آمایش نسبت به ارائه مطالعات انجام شده اقدام کند که لازم است این ۲ سند و روند کار ارائه شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه از کنار این مطالعات بی‌تفاوت نخواهیم گذشت اظهارداشت: اجرای بند بند سند اجرایی پس از تصویب، تکلیف دستگاه‌های اجرایی خواهد بود و در ارزیابی دستگاه‌ها نیز لحاظ می‌شود.

او بیان کرد: همچنین براساس دستور استاندار مقرر شد سند نهایی شده آمایش سیستان و بلوچستان در یکی از نشست‌های شورای برنامه ریزی و توسعه استان توسط دبیرخانه ارائه شود تا دستگاه‌های اجرایی از ابتدای سال ۱۳۹۹ با عنایت به این مطالعات به عنوان سند بالادستی نسبت به تدوین برنامه‌ها وفعالیت‌های بودجه‌ایی خود اقدام کنند.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر