کد خبر: ۷۱۷۲۰۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
کد خبر : ۷۱۷۲۰۵۱

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از طلب ۱۵۰ میلیارد تومانی این شرکت از مشترکین برق استان خبر داد.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،امیدعلی مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به طلب ۱۵۰ میلیارد تومان شرکت توزیع برق استان کرمانشاه، گفت : این طلب مربوط به حدود ۸۷۰ هزار مشترک استان شامل دستگاه‌های دولتی، مشترکین خانگی، مشترکین تجاری و صنایع است.

او گفت : این طلب ۱۵۰ میلیارد تومانی در شرایطی ایجاد شده که بهایی که ما بابت پول برق از مردم دریافت می‌کنیم بسیار کمتر از رقم واقعی و قیمت تمام شده آن است و یارانه زیادی بابت انرژی برق پرداخت می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: عدم پرداخت مطالبات باعث مخدوش شدن چرخه فعالیت این شرکت می‌شود، چون برای ادامه ارائه خدمات به مشترکین به بازگشت این هزینه نیاز است تا صرف ارائه خدمات به خود مردم شود.

مرآتی از پیگیری‌هایی که برای وصول این مطالبات انجام شده هم یاد کرد و افزود: در مرحله اول به مشترکین بدهکار پیامک اخطار ارسال می‌شود تا نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

او افزود: در مرحله بعدی با کمک موسسه حقوقی که با ما همکاری می‌کند، عدم پرداخت را به شیوه حقوقی تا زمان صدور اجراییه پیگیری می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه افزود: برای صنایع به دلیل تاکیدی که برای کمک به رونق تولید وجود دارد، همکاری بیشتری در زمینه وصول مطالبات داریم و تلاش می‌کنیم فشار کمتری به صنایع وارد شود.

مرآتی بخشی از علت عدم پرداخت برق بها را نیز مربوط به مسائل فرهنگی دانست و گفت: مردم باید به این باور برسند که این پول برای ارائه خدمات به خود آن‌ها هزینه خواهد شد .

 

 

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر