کد خبر: ۷۱۷۲۰۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
کد خبر : ۷۱۷۲۰۹۰

رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر از کشف بیش از ۵ هزار لیتر روغن تاریخ مصرف گذشته از یک واحد صنفی در تهران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حسین شمسایی در خصوص کشف ۵ هزار لیتر روغن تاریخ مصرف گذشته، گفت: چند روز قبل خبری مبنی بر فعالیت یک واحد صنفی در محدوده کلانتری مبنی بر نگهداری و پخش روغن خوراکی تاریخ مصرف گذشته دریافت شد. تیمی از ماموران اطلاعات کلانتری ابوذر برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.

وی بیان داشت: تیم اطلاعات کلانتری در تحقیقات اولیه پی بردند مردی ۳۵ ساله با جمع آوری روغن‌های تاریخ مصرف گذشته از بازار، آن‌ها تجمیع و با ریختن در ظرف‌های ۲۰ لیتری، روغن‌های تاریخ مصرف گذشته را به صورت فله‌ای به رستوران‌ها و فست فود‌ها عرضه می‌کند.

کلانتر محله ابوذر عنوان کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور بررسی از مخفیگاه و دستگیری متهم اخذ شد.

شمسایی ابراز داشت: روز گذشته تیمی از ماموران کلانتری به نشانی اعلامی اعزام شدند و موفق شدند علاوه بر دستگیری متهم بیش از ۵ هزار لیتر روغن تاریخ مصرف گذشته از آن محل کشف کنند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه متهم به کلانتری برای تحقیقات تکمیلی انتقال یافت، گفت: متهم که راهی جز اعتراف نداشت ضمن اعتراف به جرم ارتکابی، یکی از مشتریان خود را که فست فودی بوده معرفی کرد که با حضور ماموران در فست فودی، یکی از ظرف‌های ۲۰ لیتری روغن تاریخ مصرف گذشته را کشف و صاحب رستوران نیز ادعا کرد که ۱۰ ظرف ۲۰ لیتری روغن خریداری کرده و از آن برای تهیه و طبخ غذا استفاده کرده است.

رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر در پایان گفت: این فست فودی با دستور مقام قضائی پلمپ و هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفته اند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر