کد خبر: ۷۱۷۲۲۸۲
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
کد خبر : ۷۱۷۲۲۸۲

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ثبت‌نام از داوطلبان طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان اردبیل از ۲۶ آذرماه آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در جلسه هماهنگی اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن در اردبیل افزود: وزارت راه و شهرسازی بر اساس نیازمندی های موجود و در راستای حمایت از تأمین مسکن طرح «اقدام ملی تأمین مسکن» را در قالب احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سطح کشور برنامه‌ریزی کرده است.

او با بیان اینکه ۲۶ آذر ماه آغاز ثبت‌نام طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان اردبیل خواهد بود، افزود: افراد متقاضی در استان اردبیل که دارای شرایط لازم برای برخورداری از طرح «اقدام ملی تأمین مسکن» هستند می‌توانند در تاریخ ذکر شده با مراجعه به سامانه اقدام طرح ملی نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به این‌که ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی تولید مسکن در ۱۱ شهر استان اجرا خواهد شد، ادامه داد: ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی تولید مسکن در شهر اردبیل به تعداد ۵۳۰ واحد و ۵۰۰ واحد شهر پارس آباد از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان با توافق اجرا توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) انجام می‌شود.

به گفته او ثبت نام در شهرهای خلخال، گرمی، پارس آباد، اصلاندوز، بیله سوار، جعفر آباد، کلور، گیوی، نمین و هشتجین که دارای جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر هستند جمعا ۶۳۸ واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با استفاده از تسهیلات حمایتی بافت فرسوده هزار واحد و استفاده از ظرفیت بانکی صندوق مسکن یکم به تعداد هزار و ۱۲۹ واحد خواهد بود.

حیدری افزود: متقاضیان با ثبت نام نهایی و دریافت کد رهگیری می‌توانند وضعیت تمامی مراحل کار خود را پیگیری نمایند.

انتهای پیام/س

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر