کد خبر: ۷۱۷۲۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۷
کد خبر : ۷۱۷۲۳۳۱

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: وقتی همه مدیران و وزارت پای استراماچونی ایستاده اند، او هم به ما زمان بدهد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علی فتح الله زاده عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: استراماچونی اگر طی ساعتی مشخص، حساب خود را اعلام می‌کرد، پول پرداخت می‌شد. پول به رم منتقل شده و تعطیلی شنبه و یکشنبه را داریم، استراماچونی دوشنبه صبح به بانک مراجعه کند، پول خود را می‌گیرد.

او ادامه داد: من سمتی نداشتم و قرارداد او را ندیدم و معتقد هستم باید مشکلات حل شود. ما و استراماچونی باید تعامل کنیم، هواداران ما به او احترام گذاشتند. شما دیدید ما اول فصل نتیجه نمی‌گرفتیم و وزارت ورزش تحت فشار بود تا مربی عوض شود. وقتی مدیران و وزارت ورزش پای استراماچونی ایستاده اند و این مربی هم نتایج خوبی گرفته، او هم قدری باید به ما زمان بدهد. روز دوشنبه پول در حساب استرا است.

فتح الله زاده افزود: استرا و همسرش به ایران علاقمند هستند و همه تلاش می‌کنند تا مشکلات حل شود و من هم ان شاالله از فردا پیگیر می‌شوم.

او ادامه داد: تعهد باشگاه نسبت به استرا انجام شده، اما اگر این مربی به تعهداتش عمل نکند، تصمیم می‌گیریم و ما فقط تا دوشنبه منتظر استراماچومی می‌مانیم. دوشنبه اول وقت اگر ما به تعهدات عمل نکردیم، این مربی حق فسخ دارد، ولی اگر پول دوشنبه در حسابش بود، او هم باید به تعهدات خود عمل کند.

فتح الله زاده افزود: خلیل زاده قرار بود برای استراماچونی بلیت بگیرد و حتی امروز هم به دنبال بلیت بود.

او گفت: ما باید تدبیر بیشتری می‌گردیم و نمی‌گذاشتیم کار به اینجا برسد، اما الان همه داریم تلاش می‌کنیم تا استرا برگردد و دل هواداران را شاد کند. نهایتا اگر اتفاقی نیفتاد، باز به دنبال استرا می‌رویم تا برگردد.

از بازیکنان تیم تشکر می‌کنم در نبود مربی خوب بازی کردند و از وریا و بچه ها ممنون هستم، چون نشان دادند با غیرت هستند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر