کد خبر: ۷۱۷۳۱۹۹
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
کد خبر : ۷۱۷۳۱۹۹
گروه : سمنان » سمنان

آئین تودیع و معارفه مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در استان سمنان در دفتر این مرکز با حضور مسئولان برگزار شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، آئین تودیع و معارفه مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در استان سمنان در دفتر این مرکز با حضور مسئولان برگزار شد و علیرضا قربانی به‌عنوان مسئول جدید این مرکز استانی معرفی و از زحمات و خدمات محمدرضا رازیان تجلیل شد.

علیرضا قربانی، مسئول جدید مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج استان سمنان فعال رسانه‌ای و دانشجوی دکترای علوم سیاسی است و معاونت اطلاعات و اخبار صداوسیمای چند استان را در کارنامه کاری خود دارد.

او در حاشیه این مراسم با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های آتی مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در استان سمنان گفت: ادامه روند نقشه جامع نهضت سواد فضای مجازی، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی سواد فضای مجازی در شهرستان‌ها و ادارات استان سمنان از جمله این برنامه‌هاست.

مسئول جدید مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج استان سمنان از برگزاری دوره‌ها آموزشی اپلیکیشن و بازی‌سازی و برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی حوزه‌های مختلف تولیدات رسانه‌ای به‌عنوان دیگر رویکرد‌های جدید این سازمان نام برد و اضافه کرد: در دوره جدید، برگزاری دوره‌ها شتاب و حمایت از گروه‌های استارت آپی و برپایی دوره‌ها آموزشی و حمایت از گروه‌های برنامه‌نویسی نیز به‌عنوان اولویت‌های مهم سازمان فضای مجازی در استان سمنان موردتوجه خواهد بود.

قربانی با اشاره به اهمیت بهره‌گیری از ظرفیت‌های مهم نیروی انسانی در راستای تحقق اهداف این سازمان در استان سمنان، از راه‌اندازی دفتر شهرستانی و شهری باقیمانده در شهرستان‌های این استان خبر داد و اظهار داشت: پایگاه فعالان فضای مجازی در تمام مناطق استان سمنان ایجاد خواهد شد.

او از همه فعالان و نخبگان فضای مجازی استان سمنان خواست تا با این مرکز در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در حوزه فضای مجازی و تحقق اهداف این مرکز همکاری کنند.

این آئین با حضور معاون سازمان فضای مجازی سراج کشور، مسئول ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان سمنان، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، نمایندگانی از نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، سپاه پاسداران و همچنین جمعی از فعالان فضای مجازی و رسانه‌ای این استان برگزار شد.

انتهای پیام / م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر