کد خبر: ۷۱۹۹۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۹
کد خبر : ۷۱۹۹۵۴۹
معاون اقتصادی استاندار لرستان:

معاون اقتصادی استاندار لرستان با اشاره به اهمیت برنامه ریزی برای تقویت و توسعه زیرساخت ها در استان، گفت:۲۶ شهرک و ناحیه صنعتی در استان لرستان مصوب شده اما اجرایی نشده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،   معاون اقتصادی استاندار لرستان با اشاره به اهمیت برنامه ریزی برای تقویت و توسعه زیرساخت ها در استان، گفت:۲۶ شهرک و ناحیه صنعتی در استان لرستان مصوب شده اما اجرایی نشده است.
اسد عبدالهی در نشست کمیته تدوین برنامه توسعه صنعت معدن و تجارت استان، گفت: توسعه و تقویت زیر ساخت‌های استان نیازمند مشارکت دستگاه‌های اجرایی و بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی است.

معاون اقتصادی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه اگر دنبال توسعه صنعتی هستیم لازم است از زیرساخت‌ها شروع کنیم، گفت: در استان لرستان ۲۶ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد که اجرایی نشده اند.

او  با تاکید برضرورت برنامه ریزی جدی برای اجرایی شدن مصوبات شهرک و ناحیه‌های صنعتی در استان، افزود: این اقدام می‌تواند نقش مهمی در تقویت اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی در استان داشته باشد.

عبدالهی خاطرنشان کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از اولویت بندی توسط استان و صدور برنامه اجرایی، تعیین تکلیف کرده و منابع مالی را تامین خواهد کرد.

او با اشاره به اهمیت جذب مشارکت بخش خصوصی در تکمیل طرح‌های نیمه تمام، بیان کرد:در مسیر اجرای سند توسعه استان وجود یک نقشه راه ضروری است.

معاون اقتصادی استانداری لرستان اظهار کرد: لازم است بر اساس نقشه راه برنامه‌ها در شش حوزه تعریف شده و طرح‌های صنعتی راکد در استان احیا شود و بگویند مسیر توسعه ما چگونه است و این برنامه‌ها با توجه به راهبرد‌های موجود اجرایی شوند.

گفتنی است، جلسه کمیته تدوین برنامه توسعه صنعت، معدن و تجارت استان با رویکرد بررسی نقطه نظرات و پیشنهادات دستگاه‌های اجرایی در خصوص اصلاح برنامه توسعه صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر