کد خبر: ۷۲۰۳۸۵۱
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
کد خبر : ۷۲۰۳۸۵۱
گروه : قم » قم
فرمانده لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع)قم:

سردار گنجعلی گفت:اگر معماری سردار سلیمانی نبود تکفیری‌ها نابود نمی‌شدند و ایران باید در مرز‌های کرمانشاه با داعش می جنگید.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،سردار اسدالله گنجعلی،فرمانده لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع) قم امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم بیان کرد: سردار سلیمانی نمونه‌ای از نیرو‌های تکلیف گرا، شهادت طلب و شجاع بود، سردار سلیمانی از مصداق‌های بارز سربازان صدور انقلاب و مدافعان حریم ولایت بود.


بیشتر بخوانید؛"بسم الله قاصم الجبارین" به چه معناست؟


او افزود: این شهید سرافراز همواره در میدان‌های جنگ از تمام سربازان به دشمن نزدیک‌تر بود و از نمونه‌های فرماندهان صدر اسلام و یاران پیامبر گرامی اسلام است.

سردار گنجعلی عنوان کرد: حاج قاسم در مسیر دفاع از حریم اسلام هرگز از هیچ فردی هراسی به دل نمی‌داد و هیچوقت درجه‌های ظاهری نظامی تفاخر و غروری را در او به وجود نیاورد.

او گفت: سردار سلیمانی نماد شکست آمریکا در طول ۴۰ سال گذشته در خاورمیانه است، او معمار و احیاگر روحیات مبارزه طلبی و آزاد سازی قدس شریف و تشکیل بسیج‌های مردمی در منطقه است.

فرمانده لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع)قم تاکید کرد: حاج قاسم با اقدامات خود سبب شده تا رژیم صهیونیستی در پشت دیواره‌های بتنی خود محصور شود.

او گفت: اگر معماری سردار سلیمانی نبود تکفیری‌ها نابود نمی‌شدند و ایران باید در مرز‌های کرمانشاه با داعش جنگ می‌کرد.

گنجعلی اظهار کرد: آمریکا ۸ تریلیون دلار در منطقه هزینه کرده، ولی امروز آن‌ها جرئت ندارند در روز روشن وارد منطقه شوند و مجبور هستند شبانه و با چراغ خاموش به پایگاه‌های خود در منطقه سرکشی کنند.

فرمانده لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع) قم گفت: دشمنی ایران با آمریکا با رفتن ترامپ از میان بر نخواهد رفت، بنابراین نباید عده‌ای واقعیت‌های عرصه بین الملل و روابط بین ایران و آمریکا را به شکل دیگری به مردم انتقال دهند.

او بیان کرد: سردار شهید سلیمانی هر جا که نیاز بود حضور پیدا می‌کرد که این مسئله در حضور به موقع این شهید در ۸ سال دفاع مقدس، امدادرسانی به سیل زدگان، و دفاع از حریم اسلام و ولایت در لبنان، عراق و سوریه نمایان است.

گنجعلی گفت: امروز دشمن ۵ جنگ تمام عیار اقتصادی، جنگ روانی با هدف ناامیدی مردم، جنگ فرهنگی و اعتقادی، جنگ اطلاعاتی و امنیتی و جنگ نیابتی را به صورت همزمان به راه انداخته است.

فرمانده لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع) قم عنوان کرد: آمریکا معتقد است در جنگ اقتصادی اگر یک دهم فشار‌های ایران به هر کشوری وارد می‌شود بنیاد اقتصادی آن ملت از هم می‌پاشید.

گنجعلی عنوان کرد: عرفان‌های کاذب و بی حجابی از نمونه‌های جنگ فرهنگی و ترور دانشمندان هسته‌ای و نخبگان نظامی از مصادیق جنگ عملیاتی و شکل گیری گروهک‌های تکفیری از ویژگی‌های جنگ نیابتی است.

فرمانده لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع) قم تصریح کرد: پیروزی‌های ایران در برابر جنگ‌های پنج گانه آمریکا مرهون توکل و ایمان به خدا، هدایت‌های رهبری، حضور به موقع مردم در صحنه و نیرو‌های مسلح قوی و تکلیف گرا و شهادت طلب است.

انتهای پیام/ش

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر