کد خبر: ۷۲۰۷۲۷۶
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
کد خبر : ۷۲۰۷۲۷۶
بنار در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری تهران گفت: در صورت ورود سرمایه‌گذار برای پارک آبی آزادگان این پروژه تا عید راه‌اندازی می‌شود.

اعلام آمادگی چند ورزشکار برای راه‌اندازی پارک آبی آزادگان / اجرای طرح LRT در بازار تهرانشکرالله بنار مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به سرانجام راه‌اندازی دوباره پارک آبی آزادگان گفت: ۳ بار برای راه‌اندازی مجدد این پروژه فراخوان داده‌ایم، ولی حتی یک نفر هم حاضر نشده که در آن سرمایه‌گذاری کند.

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران با بیان اینکه به تازگی هم تعدادی از ورزشکاران برای سرمایه‌گذاری در این پروژه اعلام آمادگی کرده‌اند، گفت: در فاز اول این پروژه پارک آبی آزادگان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و در فاز ۲ هم آن را توسعه خواهیم داد.

او با بیان اینکه پارک آبی آزادگان ۱۳ هکتار زمین است و راه‌اندازی آن ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: در صورت ورود سرمایه‌گذار فاز اول را امسال راه‌اندازی می‌کنیم تا مردم از بخش قدیمی آن استفاده کنند و فاز ۲ را هم به توسعه اختصاص می‌دهیم تا سرمایه‌گذار سود کند.


بیشتر بخوانید: تذکر هاشمی به حناچی برای بدون استفاده ماندن پارک آبی آزادگان/ راه‌اندازی پارک آبی در نوروز ۹۹ عیدی شهردار به مردم


بنار خاطرنشان کرد: تا ۲ هفته دیگر فراخوان راه‌اندازی پارک آبی آزادگان اعلام می‌شود و اگر برنده مشخص شود عملیات اجرایی تا قبل از عید شروع می‌شود.

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران در خصوص سایر پروژه‌های سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی اظهار کرد: ۱۳ باشگاه در سطح شهر تهران تکمیل و آماده راه‌اندازی است و یک مگاپروژه هم داریم که مربوط به بهره‌برداری از جنگل‌های سرخه حصار است که در این مورد با اداره منابع طبیعی شهرداری منطقه ۱۳ توافق شده است و پروژه دیگر هم مربوط به ایجاد یک چرخ و فلک در محدوده پارک چیتگر است.

او اظهار کرد: طبق مطالعاتی که در شورای عالی ترافیک صورت گرفته پروژه مشارکتی قطار‌های LRT هم در اطراف بازار تهران نصب می‌شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر