کد خبر: ۷۲۰۸۱۸۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
کد خبر : ۷۲۰۸۱۸۳
در نشست سخنگوی قوه قضائیه مطرح شد؛

هجدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه امروز با حضور نمایندگان قضایی رسانه‌ها برگزار شد.

هجدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه برگزار شدبه گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در هجدهمین نشست خبری خود با نمایندگان قضایی رسانه‌ها گفت: دشمنان قسم خورده اسلام کارهای زیادی کردند که مردم را از نظام جدا کنند، اما خون شهیدان باعث حضور مردم در صحنه شد و حضور مردم در تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در امتداد اربعین حسینی و رفراندم مردمی و خیابانی بود که مردم نظرشان را در خصوص راهبرد انقلاب اعلام کردند.

وی افزود: از سپاه دلاور و پاسداران مرزها تشکر می‌کنم که نخستین گام برای انتقام سخت را برداشتند و انشاالله گام‌های بعدی را برمی‌دارند.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: شهید سلیمانی قهرمان بین المللی مبارزه با تروریسم به ویژه تروریسم دولتی بود.

اسماعیلی گفت: خون ایشان و شهدا روحیه انقلابی مجددی به جامعه ایران اسلامی بخشید.

وی افزود: حضور بی نظیر مردم در تکریم و تشییع این شهیدان همایش قدرت و پایگاه مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران و نمایش انسجام همه نیروهای انقلاب در برابر دشمن جنایتکار و تروریسم دولتی آمریکا بود.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: کار دشمن جنگ نرم است که هوشیاری مردم این توطئه را نیز خنثی می‌کند.

اسماعیلی گفت: در روزهای گذشته شاهد حوادث غم بار دیگری از جمله فوت چندین تن از شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی در کرمان و هم جان باختن مسافران هواپیمای اوکراینی بودیم.

دستگاه قضا به دنبال استیفای حقوق جان باختگان سقوط هواپیما و اجرای عدالت

وی ضمن عرض تسلیت به بازماندگان جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی افزود: جان باختگان سقوط هواپیما از عزیزان ما و مهمانان جمهوری اسلامی بودند و ما داغدار این حادثه هستیم و آمریکا و انگلیس خونخوار این حادثه هستند، نه خونخواه بازماندگان و این کشورها دوستدار ایران و ایرانی نیستند.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: آن‌ها اگر دوستدار ایرانی هستند، این اقدامات را انجام نمی‌دادند.

اسماعیلی با اشاره به وقوع حادثه سیل در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کار امروز ما کمک رسانی به استان‌های سیل زده است و دولت و ملت در خدمت مردم این مناطق هستند و با ابلاغ رئیس قوه قضاییه مراجع قضایی مامور کمک رسانی به مردم و بررسی علل و عوامل تشدید کننده حوادث ناشی از بارندگی شدند.

وی درباره حضور سفیر انگلیس در تجمعات غیر قانونی و اقدامات قوه قضائیه در این مورد گفت: سیاست ما این است که بین معترضان و آشوبگران تفاوت قائل هستیم و به هیچ عنوان از امنیت مردم و جامعه کوتاه نمی‌آییم که با کسانی که به هر شکل اقدامی علیه امنیت داشته باشند، در چهارچوب قانون عمل می‌کنیم و هیچ تعارفی با هیچکس نداریم، حتی اگر فردی مدعی داشتن سمت بین المللی باشد، البته به قوانین بین المللی احترام می‌گذاریم؛ ما به این قوانین قائل هستیم و در ماده ۴۱ کنوانسیون وین آمده است تمامی افرادی که دارای سمت بین المللی هستند باید به قوانین و مقررات کشور پذیرنده احترام بگذارند.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: اینکه سفیر انگلیس در یک تجمع اعتراضی شرکت کند و نقش تحریک کننده برای ایجاد و گسترش تجمع غیرقانونی داشته باشد، به هیچ وجه پذیرفته نیست، البته این فرد ابتدا خودش را معرفی نکرد و انگلیسی صحبت می‌کرد و زمانی که خود را در معرض دستگیری دید، اعلام کرد که سفیر انگلیس است که این اقدام کمال شیطنت یک فرد است.

اسماعیلی گفت: بر اساس قوانین افرادی که این اقدام را انجام دهند عنصر نامطلوب شناسایی می‌شوند، لذا کشور پذیرنده می‌تواند این فرد را به عنوان عنصر نامطلوب از کشور اخراج کند، البته این موضوع و تصمیم گیری بر عهده وزارت امور خارجه است، اما ما و مردم اعتقاد داریم این فرد عنصر نامطلوب است.

وی در رابطه با حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: رئیس هوا و فضا و فرمانده کل سپاه جزئیات حادثه را به مردم اعلام کردند و در ستاد کل نیرو‌های مسلح کمیسیون‌های تخصصی تشکیل و ابعاد حادثه بررسی شد، البته هنوز تحقیقات ادامه دارد و این کمیسیون گزارش اولیه خود را اعلام کرده است.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: بر اساس ابلاغ رئیس قوه قضائیه، سازمان قضایی نیرو‌های مسلح مأمور شده تا با بهره‌گیری از کارشناسان سایبری و جنگ الکترونیک و اطلاعات ضبط شده در جعبه سیاه هواپیما و اطلاعات سپاه به حادثه رسیدگی کند، برهمین مبنا سازمان قضایی نیرو‌های مسلح تحقیقات گسترده کرد و هر شب تیم قضایی ما در سازمان قضایی نیرو‌های مسلح تا ۲۳ شب مشغول سوال کردن و بررسی هستند و از افراد زیادی تحقیق شده است.

اسماعیلی گفت: محور اول ما استیفای حقوق جان باختگان و محور دوم کشف حقیقت و محور سوم اجرای عدالت است و ما تمام مسائل را بررسی می‌کنیم، در این بررسی‌ها مسئولیت مباشر و همچنین میزان مسئولیت آمریکا نیز مشخص می‌شود.

وی افزود: جعبه سیاه هواپیما به فرانسه ارسال شده است.

سخنگوی قوه قضائیه در مورد اقدامات قوه قضائیه در جلوگیری از زمین خواری در ۹ ماه گذشته گفت: قوه قضائیه در بازگشت اراضی به بیت‌المال نقش مهمی ایفا کرده است.

اسماعیلی افزود: ما بعد از سفر رئیس قوه قضائیه به استان آذربایجان شرقی و مطرح شدن پرونده‌های زمین خواری در یک مورد، بیش از ۳۰۲ هکتار از اراضی سهند به بیت المال بازگشت و در منطقه رودبار قصران نیز زمینی به ابعاد ۲۰۰ و ۳۰ هکتاری بود که بخشی از این زمین به نام دولت بود و سند ۲۰۰ و ۳۰ هکتاری آن به نام دولت زده شد.

وی گفت: در استان یزد ۱۰۰ هکتار از اراضی به دولت بازگشت و عناصر متخلف بازداشت شدند و اراضی از ید زمین خواران خارج شده است.

حکم بدوی پرونده سکه ثامن صادر شد

سخنگوی قوه قضائیه در رابطه با پرونده سکه ثامن گفت: با پیگیری‌های انجام شده پرونده به دادگاه رفت و جلسه دادگاه برگزار شد و دادگاه حکم را صادر کرد، اما هنوز حکم قطعی نشده و متهم به ۱۵ سال حبس تعزیری و پرداخت بیش از ۳ هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال ردمال در حق شکات و پرداخت یک هزار و ۱۲ میلیارد تومان در حق دولت به اتهام کلاهبرداری و پرداخت بیش از  ۹۹ میلیارد تومان هم بابت پولشویی محکوم شده است.

اسماعیلی با بیان اینکه این پرونده بیش از ۳۰۰ جلد بود، تصریح کرد: ۷۰۰ میلیارد تومان هم قبلا از این فرد اموال شناسایی شده بود.

وی درباره بازدید قضات از زندان‌ها گفت: یکی از آداب قضاوت رسیدگی به زندانیان است و ریاست قوه قضائیه تأکید زیادی به روسای دادگستری برای رسیدگی به کار زندانیان دارند و هیأت‌های زیادی به استان‌ها برای رسیدگی به پرونده‌های زندانیان اعزام شدند و در ۹ ماهه امسال علاوه بر قضات حاضر در زندان، حدود ۴۱ هزار بازدید توسط روسای دادگستری و قضات از زندانیان انجام شده و ملاقات چهره به چهره با آن‌ها صورت گرفته و همین موضوع موجب تعیین تکلیف پرونده تعداد زیادی از زندانیان در همان جا شده است.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: با حضور این قضات پرونده بیش از ۱۵۰ هزار زندانی تعیین تکلیف شده است.

حکم اعدام برای ۳ حمله کننده به کلانتری در خوزستان

وی افزود: حکم گروه تروریستی مسلح که به یک کلانتری در خوزستان حمله کرده بودند، صادر شد.

اسماعیلی تصریح کرد: در این حادثه ۲ مأمور شهید و یک سرباز زخمی شده بود.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: تروریست‌ها از حادثه فیلم تهیه کرده بودند و قصد ارسال آن به خارج از کشور را داشتند که دستگیر شدند.

اسماعیلی تصریح کرد: ۳ نفر از عوامل این حادثه به اعدام و چند نفر به حبس محکوم شدند.

وی در مورد رد صلاحیت تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: کار تأیید صلاحیت‌ها در شورای نگهبان انجام می‌شود که این بخش از حوزه قضایی خارج است، البته تعدادی از نمایندگان مجلس پرونده قضایی دارند که تعداد آن‌ها زیاد نیست، البته تعدادی از نمایندگان رد صلاحیت شده هم پرونده قضایی ندارند.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: هر گزارشی به دست ما برسد به آن‌ها رسیدگی می‌کنیم و بعد از بررسی نتایج را اعلام می‌کنیم.

اسماعیلی بیان کرد: برخی اقدامات جرم و برخی موارد تخلف است که این موارد با هم تفاوت دارد.

وی افزود: ما در بررسی صلاحیت قضات هم در مورد نداشتن صلاحیت و تخلف تفاوت قائل هستیم.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: من از حراست‌ دستگاه‌ها گلایه دارم و به آن‌ها می‌گویم به گوش باشند و اول جرایم را رصد کنند و دوم جرایم را به قوه قضائیه گزارش دهند.

شکایت ایران از اقدام تروریستی آمریکا در شهادت حاج قاسم سلیمانی به دادگاه لاهه

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که قوه قضائیه درخصوص اقدام تروریستی آمریکا و محکومیتش در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و همرزمانش چه اقداماتی کرده است؟ افزود: اولا تروریستی بودن اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس واضح و آشکار است و دوما ترامپ خودش به این اقدام اقرار کرده است و حتما آن را پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: سه مرجع برای پیگیری حادثه وجود دارد که یکی از آن‌ها محاکم کشور خودمان است و محاکم ما صلاحیت این کار را دارند.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: دولت آمریکا اقدامی را علیه کشور ما انجام داده است و مرجع دوم محاکم کشور عراق است، زیرا عراق کشور وقوع جنایت است و از اتباع این کشور هم در حادثه شهید شدند و مرجع سوم دادگاه لاهه است و ما قصد داریم در محاکم علیه ارتش و دولت و رئیس جمهور آمریکا اعلام جرم کنیم و اگر این رسیدگی طولانی شود آن را دنبال می‌کنیم.

اسماعیلی گفت: ما تلاش می‌کنیم و صبرمان زیاد است و همه مسیر‌ها را باهم می‌رویم، چه بسا بتوانیم ترامپ را بعد از دوران ریاست جمهوری به ایران بیاوریم و در دادگاه محاکمه کنیم.

بازگشت پرونده عراقچی به دادسرا

وی در رابطه با بازپرسی از معاون سابق بانک مرکزی در پرونده فساد ارزی گفت: این پرونده نواقصی داشت که بعد از رفع آن‌ها، توسط دادسرا اطلاع رسانی خواهیم کرد.

سخنگوی قوه قضائیه در مورد واردات کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارند، گفت: اولین اقدام ما اقدام نظارتی از طریق سازمان بازرسی کل کشور است.

اسماعیلی تصریح کرد: تلاش اولیه ما در حمایت از تولید و رونق تولید آن است که به کالا‌هایی که مشابه خارجی دارند ارز تخصیص داده نشود و حتی بدون تخصیص ارز هم این کالا‌ها وارد کشور نشوند و مجلس هم قوانین را اصلاح کند.

وی در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران در مورد گم شدن ۱۸ میلیارد دلار ارز گفت: برخی از بر باد رفتن ۱۸ میلیارد دلار ارز صحبت کردند و ما در این بخش ارز‌های تخصیص داده شده را بررسی کردیم و در حال انجام تحقیقات درباره بخشی از پرونده در بانک مرکزی هستیم.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: زمانی که ارز بالای ۱۰ هزار تومان بود، ارز ۴۲۰۰ تومانی تخصیص داده شد و افرادی برای سفر خارجی ارز دریافت کردند و ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفتند و در بازار آزاد فروختند که این هم بخشی از باد دادن ارز است، البته بخشی از تخصیص ارز هم درست بوده است.

اسماعیلی گفت: بخشی از ارز‌های تخصیص داده شده هم در پرونده مدیران بانک مرکزی است که بعد از رفع نقص در دادسرا، در دادگاه به آن رسیدگی می‌شود.

وی افزود: ارز برای واردات کالا و کاغذ نیز اختصاص داده شده که در جای خود مصرف نشده است و پرونده‌های زیادی در این رابطه تشکیل و به آن‌ها رسیدگی شده است.

سخنگوی قوه قضائیه در مورد حمایت دستگاه قضا از واحد‌های تولیدی گفت: دستگاه قضا از بیش از ۵۰۰ واحد تولیدی حمایت و از تعطیلی واحد‌های زیادی جلوگیری کرده است.

وی افزود: برخی معترض هستند که چرا در پرونده‌‌ها، مدیران شرکت‌ها با لباس عادی در دادگاه شرکت می‌کنند، ما تلاش داریم مدیران این شرکت‌ها بیرون از زندان باشند تا کارگران بیکار نشوند و در کنار آن به پرونده‌ها رسیدگی می‌کنیم، به عنوان مثال در کرمان یک شرکت تولید رب و یک شرکت فرآوری زیتون در معرض تعطیلی بودند که از آن جلوگیری شد.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: در هفت تپه برای اینکه این شرکت تعطیل نشود، فرد را آزاد گذاشتیم تا کارگران شرکت بیکار نشوند.

مسئول اعلام آمار کشته شدگان اعتراضات آبان شورای امنیت کشور است

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که دو ماه از اعتراضات آبان ماه گذشته و آماری از تعداد زندانیان و کشته شدگان آن اعلام نشده است؟ گفت: آمار بازداشت شدگان اعتراضات آبان ماه در دست قوه قضائیه است و ما آمار آن را اعلام کردیم، تعداد بازداشتی‌ها روز به روز کمتر شد، چرا که ما بین معترض و کسی که بانک آتش می‌زند تفاوت قائل هستیم.

وی افزود: اعلام آمار کشته شدگان اعتراضات آبان با شورای امنیت کشور است و آن‌ها باید آمار اعلام کنند.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: برای برخی از بازداشت شدگان پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی در مورد پرونده مشایی و بقایی گفت: برای این افراد پرونده تشکیل و حکم صادر شده است، هر زندانی که نیاز به درمان داشته باشد به خارج از زندان اعزام می‌شود و این مرخصی‌ها به معنی این نیست که محکومیت این افراد اجرا نمی‌شود و این افراد نیز مانند دیگر زندانیان از مرخصی استفاده می‌کنند.

مسئول اصلی جاسازی قرص در کیک‌ها هنوز شناسایی نشده است

اسماعیلی در خصوص پرونده کیک‌های حاوی قرص گفت: با بررسی‌های انجام شده واحد‌های تولیدی هیچ نقشی در این کار نداشتند و نشان می‌هد که توطئه‌ای در کار بوده و این قرص‌ها در بیش از ۵۰ برند کشف شده است.

وی افزود: مطالعات نشان می‌هد که قرص‌ها بعد از تولید وارد کیک‌ها شده است، حتی یک مورد از پیدا شدن قرص در کیک‌ها پلمب بود که کشف نشد و تمام موارد کشف شده کیک‌هایی بودند که باز شده بودند و تحقیقات ادامه دارد و هنوز منبع اصلی این اقدام شناسایی نشده است.

بازداشت ۳۰ نفر در اعتراضات اخیر

سخنگوی قوه قضائیه در مورد حادثه سقوط هواپیما گفت: قوه قضائیه چند ساعت قبل از اعلام رسمی سپاه از موضوع اطلاع پیدا کرد.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که بعد از ترور سردار سلیمانی صفحات افراد در فضای مجازی حذف شد، آیا قوه قضائیه به این موضوع رسیدگی می‌کند؟ تصریح کرد: وزارت ارشاد به این موضوع ورود کرده و لازم است که وزارت ارتباطات هم در مورد آن اقدام کند، زیرا این نرم افزار‌ها از پهنای باند کشور استفاده می‌کنند و به لحاظ اینکه سرور‌های این پیام رسان‌ها خارج از کشور است، ما اعلام می‌کنیم که در پیگیری این موضوع در مراجع قضایی خارج از کشور به دو وزارتخانه مربوطه کمک می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که در اعتراضاات اخیر غیر از سفیر انگلیس فرد خارجی دیگری بازداشت شده است؟ گفت: به غیر از سفیر انگلیس گزارش دیگری به ما ارسال نشده است؛ درخصوص حوادث اخیر هم اعلام می‌کنیم که ما اجازه نمی‌دهیم امنیت کشور مختل شود و ما در روز‌های اخیر شاهد اقداماتی بودیم که صد درصد علیه امنیت کشور بوده است.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: جایی که اقدامی علیه امنیت کشور صورت گیرد و دست بیگانگان پیدا باشد، اقدام خواهیم کرد.

اسماعیلی تصریح کرد: در اعتراضات اخیر حدود ۳۰ نفر بازداشت شدند.

وی در مورد بازداشت تعدادی از سلبریتی‌ها افزود: برای ما افراد فرقی با هم ندارند.

اسماعیلی در مورد اینکه دو روز بعد از حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و اعلام جزئیات آن توسط سپاه، عده‌ای قصد تخریب سپاه را داشتند، گفت: سپاه برای دفاع از مردم در برابر گلوله ایستاده و شهدای زیادی تقدیم کرده است و از این نمی‌ترسد که در مقابل دشمنان ایستادگی کند، حتی اگر این دشمن دولت آمریکا باشد.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: سپاه در عرصه‌های مختلف فداکاری خود را نشان داده است و ما به هیچ وجه تضعیف هیچ نیروی مسلحی را بر نمی‌تابیم و از آن جلوگیری می‌کنیم، زیرا به ضرر مردم است.

وی افزود: ما بیشترین تیم‌های خود را برای بررسی عوامل حادثه اختصاص دادیم و این اقدام که یک خطای انسانی بود، نباید منجر به تضعیف سپاه شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۴۶
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
دولت باید سفیر انگلیس رو اخراج کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
انگلیس باید سفیرشو ببره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
آخه کی گفت دوباره جاسوسخانه انگلیس رو باز کنین؟؟؟؟
باید درشو گل بگیریم
سفیرشم بفرستیم بره پی کارش
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
انگلیس نوکر آمریکاست سفیر انگلیس
اخراج بشه بهتره
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
فقط منتظرم اخراج بشه این نماینده فتنه انگیزان
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
بادولت انگلیس باقاطعیت برخوردکنیدایناازامریکا بدترن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
باید اخراج بشه و سفارت رو به اتش بکشیم
صمدى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
هواپيما پرواز كرد دقايقي بعد غير عمد زده شد دو روز پنهان كردند بعد با شجاعت اقرار كردند-. تمام شد رفت. اقاى اسماعيلى كه خود همراه اقاى رييسى در قلب ما جاى گرفته اند و اينده روشنى را بما نشان ميدهند در جايى ديگر فرمودند ابعاد مختلف حادثه در دست بررسى است. ابعاد مختلف يعنى چه ؟ لطفا توضيح بدهند. و صميمت ما را بيشتر كنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
بایداول شرجاسوس داخلی کم بشه۰تاپای دشمنان خارجی درایران بریده شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
جناب اقای اسماعیل
لطفا از رییس قوه بخواهید بشدت در مورد کسانی که اجازه پرواز در زمان جنگی به هواپیمای مسافری دادند را محاکمه کرده و جدا پیگیری کنند
پردیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
باید اخراج بشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
جعبه سیاه هواپیما را چرا داده اند فرانسه. چون فرانسه شریک دزد (آمریکا) است و رفیق قافله. و میتواند هرنتیجه ای بخواهد اعلام کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سفیر لانه جاسوسی انگلیس روباه مکارباید اخراج شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سفیر انگلیس را اخراج کنید و تا شش ماه نگزارید کسی جایگزینش کنند
اگر فوراً کسی بیاد سر جاش ، پر ، رو میشن و باز تکرار میکنند
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
آقای اسماعیلی رئیس حراست رامدیرعامل انتخاب می کند باید برای این انتخاب فکری کنید تا این اختلاس ها نباشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
عنصر نامطلوب نباید در کشور باشد
حامدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سفیردیوانه انگلیس را از ایران اخراج کنید تا غربی ها دیگر جسارت نکنند با قلدری و پر رویی با ما برخورد کنند مانباید ضعف از خودمان نشان دهیم باید با قدرت از حقوق کشورمان در برابر دشمن مکار دفاع کنیم واین عنصرنامطلوب غرب را از کشورمان اخراج و سفارت انگلیس را تعطیل کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
باید اخراج شود
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سفارت فرانسه هم باید تعطیل بشه
توطئه ی فرانسه بیشتر از انگلیسه
پاسخ ها
قلى
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اطاعت ميشود امشب را مهلت بدهيد تا فردا صبح
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
حتما باید سفیر انگلیس اخراج شود و هیچ گونه مذاکره ای پذیرفته نیست،ملت ایران مذاکره را قبول نخواهند کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
تو انگليسى بلد نيستى نميتوانى مذاكره بكنى ملت ايران هم نمايندگانشان در مجلس هستند و ناشناس هم نيستند. اگر خودت را معرفى كنى منهم خودم را معرفى خواهم كرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
بندازینش توسیل باخودش ببرتش روباه مکار پیر
اصغر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
فکرش رو بکنید اگر سفیر ما توانگلیس تو جنبش برگزیت شرکت میکرد واکنش اونا چطور بود؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
امکان چیه باید اخراااااااااااااااااااااااااجش کنید
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
انگلیسیها بخاطر چند دقیقه بازداشت سفیر حیله گرشون داد و قال کردند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
به پاس چنین حرکتی از انگلیس بایستی خیابان منتهی به سفارت انگلیس در تهران را به نام مصدق بگذاریم تا انتقامی سخت از این حرکت انگلیسی ها گرفته باشیم!
چون مصدق ضرری بیشتر از جنگ جهانی دوم به گفته انگلیسی ها به این کشور وارد کرد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اگه مجوز داشتم تا نزدیکترین آبهای آزاد با لگد بدرقه اش میکردم.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
مجوز از کی?
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
دمت گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اخراج سفیر انگلیس، مرگ بر روباه پیر این آدم هم سو با امریکاست چرا باید در ایران باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
بندازید بیرون این دندان کرم خورده . مایه ننگ دنیا . انگلیس کثیف خائن دو رو . درود بر ملت عظیم و مقتدر جمهوری اسلامی ایران . درود خداوند بر روح سرافراز شهید سپهبد ، سردار سلیمانی . درود بر امام خامنه ای عزیز . خداشاهده هیچ حکومتی در دنیا از لحاظ رسیدگی به اوضاع مردم به پای حکومت جمهوری اسلامی ایران نمی رسد . ما مردم تا نفس در جان داریم . آماده شهادتیم و افتخار میکنیم در کشوری زندگی میکنیم که به تمام معنی الهی و عبادتی و خداپرست واقعی است . معاند داریم ولی توصیه میکنم معاندان دست بر دارند و در صف اسلام و مردم قرار بگیرند زیرا عاقبت به خیر خواهند شد . یاد سخنی از امام خمینی (ره) افتادم که فرمودند : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی وارد نشود . جانم فدایت ، سید علی خامنه ای امام عزیزم . جانم به قربانت . مال و زندگیم به قربانت .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
خواست خدا بوده که ما در این شرایط انگلیس رو بهتر بشناسیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
انگلیس که شناخته شده بوده و هست. ولی بعضی ها منافعشان ایجاب می کند با انگلیس روابط دوستانه ای ودر سطح بالا داشته باشیم.
یک بشر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
خواست خدا بوده که ما در این شرایط انگلیس رو بهتر بشناسیم و اون رو جزء دشمنان خودمان بدانیم مگر غیر این است که دشمن هنگام فتنه انگیزی حضور دارد پس حالا که ما چهره واقعی انگلیس رو شناختیم باید کشور را از تمام عناصر ان خالی کنیم هر چه زود تر سفیر انگلیس را اخراج کنید وگرنه مسئولیتتان را خوب انجام ندادید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اخراجش کنید
سفارتش رو هم ببندید مثل سفارت آمریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
این سفارت خانه لانه جاسوسیه هر قدر هم رأفت نشان دهیم هم روباه صفت دشمنی شون را می‌رسانند باید بسته شود
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سفارت خانه رو خریدن
جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
نمی دانم در این مدتی که از بازگشایی مجدد سفارت روپاه پیر در ایران گذشته است چه گرهی از مشکلات ما گشوده شده است
در این مدت غیر از کشیدن نقشه های پلید و تلاش های خرابکارانه و صحنه گردانی در تجمعات غیر منطقی عده ای هیچ فعالیت دیگری در این سفارت (خانه جاسوسی)اتفاقلفتاده است؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
نمیدانم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
مردم شریف و ولای کشور از شما میخوام با حضور خود جوش در خیابان بعد از نماز جمعه بیایید اینبار ما باری رو از روی دوش سپاهیان عزیز برداریم ومشت محکمی به دهان اختشاشگران و برهم زنندگان ارامش کشور بزنیم الان وقت سکوت نیست فرصت به نااهلان ندهید تا بیشتر از این کستاخی نکنن الان فرصت است تا از رهبر و سپاه حمایت خود را نشان دهیم ..من ولای و یک سپاهیم.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
نمیشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
میشه خوبم میشه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اخراج کنیداین مذدورلانه جاسوسی را
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
نمیشه حسین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
چرا نمیشه از اب خودن راحتتر میشه خرجش 1اردنگیه که با جان و دل میلیونها نفر ایرانی باغیرت حاضرن انجامش بدن خودمون کم 2لبریتی خائن ندارین 1اجنبی روباه صفتم بهشون اضافه شه
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر