کد خبر: ۷۲۰۹۰۵۶
گروه : البرز » کرج
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
کد خبر : ۷۲۰۹۰۵۶
گروه : البرز » کرج

استاندار البرز گفت:فاز توسعه شرکت مهنام با دریافت تسهیلات در زمان مقرر به بهره برداری رسید.

اشتغال بیش از ۹۰ نفر در فاز توسعه شرکت تولید مواد غذایی در البرزبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز،عزیزالله شهبازی ،استاندار البرز گفت: حدود ۴۰ روز پیش طی بازدید از این واحد مقرر شد با دریافت تسهیلات و اتخاذ تدابیر لازم برای تامین خدماتی همچون برق، فاز توسعه این واحد به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید مواد غذایی راه اندازی شود.

 شهبازی در مراسم افتتاح فاز توسعه یک شرکت تولید مواد غذایی (مهنام) در کمالشهر کرج افزود: این شرکت که یکی از برند‌های مطرح کشور در تولید مواد غذایی است به دلیل مشکلاتی اعم از سرمایه در گردش، مشکلات گمرکی، تسهیلات رونق، نیاز به تقویت زیرساخت‌هایی همچون برق و... با توقف فعالیت و کمترین میزان تولید مواجه بود.

او گفت: اکنون خدا را شاکرم که ۴۰ روز پس از بازدید اول با اقدامات صورت گرفته این واحد علاوه بر احیا، فاز توسعه خود را نیز راه اندازی کرد.

استاندار البرز افزود: اکنون در این خط تولید جدید حدود ۶۰ هزار کیک نودل در هر شیفت کاری تولید می‌شود و در ۳ شیفت ۹۰ نفر مشغول به کار هستند.
شهبازی گفت: رفع موانع این شرکت با پیگیری‌های جدی و بسیج مجموعه مسئولان مربوطه مانند دستگاه‌های خدماتی، شهرداری و شورای کمالشهر، بانک و تلاش مدیرعامل شرکت، محقق شد.

او افزود: تولیدکنندگان در این شرایط سخت همچنان دلسوزانه و متعصب به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

در ادامه نیز مدیرعامل شرکت مهنام گفت: احیا و توسعه این واحد مرهون تلاش‌ها و پیگیری استاندار البرز است چراکه نقش بسزایی در هماهنگی سایر مدیران جهت همراهی برای گره گشایی داشت.

عابدی گفت: این فاز با ۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری با تولید ۶۰ هزار کیک نودل در هر شیفت برای بیش از ۹۰ نفر اشتغال ایجاد کرد.

در ادامه نیز استاندار البرز از یک واحد تولید لوازم خانگی در کمالشهر دیدن کرد.

انتهای پیام/خ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر