کد خبر: ۷۲۰۹۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
کد خبر : ۷۲۰۹۱۷۵

متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی فقط تا ساعت ۲۴ امشب فرصت دارند برای ثبت نام به سامانه دانشگاه مراجعه کنند.

قاسمی/ فوری/امشب؛ آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، مهلت ثبت نام در فراخوان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی که از ۲۲ دی تا  ۲۴ دی تمدید شده بود؛ امشب (سه شنبه) به پایان می‌رسد.

با توجه به تمدید این فواخوان، تمدید مجدد آن بعید به نظر می‌رسد؛ بنابراین به کلیه داوطلبان توصیه می‌شود جهت ثبت نام هر چه سریعتر به سامانه ثبت نام به آدرس uast.ac.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ثبت نام برای جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز ۸ دی به مدت ۲ هفته آغاز شد و همه متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالاتر می‌توانند ثبت نام کنند.


سوالات دانشجویی را در  میز دانشگاه مطرح کنید


شرایط ثبت نام

مدارک معادل و یا مجازی برای ثبت نام قابل قبول نیست، افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالاتر با معدل حداقل ۱۶ و سن حداقل ۲۸ سال تا حداکثر ۷۰ سال هستند، اجازه ثبت نام را دارند.

پس از انتخاب شهر توسط فرد متقاضی، سامانه پالایش و امتیازدهی اولیه را انجام می‌دهد و سوابق تحصیلی و پژوهشی، تولیدات علمی، چاپ کتاب، مقاله، سوابق تجربی، آموزش‌های مهارتی و ... را در نظر گرفته و امتیاز می‌دهد.

بر اساس آن اگر فرد متقاضی حداقل ۲۰ امتیاز لازم را کسب کند، سامانه اجازه ورود به مرحله بعدی را به او می‌دهد تا سایر اطلاعات را بارگذاری کند. البته سامانه به گونه‌ای طراحی شده که ۳ برابر ظرفیت پذیرش را انجام می‌دهد.

۳ هزار و ۳۳۶ متقاضی انتخاب شده توسط سامانه به مصاحبه دعوت می‌شوند و پس از ارزیابی عمومی و تخصصی آن‌ها یک برابر ظرفیت برای هر استان اعلام می‌شود و پس از تایید این افراد در هیات جذب برای آن‌ها ID تدریس صادر می‌شود، البته قبل از صدور کد و آی دی آموزشی، این تعداد باید دوره‌های مدرسی را طی کنند.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر