کد خبر: ۷۲۰۹۲۹۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
کد خبر : ۷۲۰۹۲۹۲
استاندار تهران:

محسنی بند پی از اقدام پلیس راهور در جهت شماره گذاری نکردن خودرو پراید حمایت کرد.

حمایت استاندار تهران از شماره گذاری نکردن پراید

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران عصر امروز در پایان جلسه شورای ترافیک استان تهران ضمن تشکر از اقدامات پلیس راهور در مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: خوشبختانه جمعیت بیش از ۵ میلیونی مردم تهران که در مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی حضور یافته بودند با نظم و آرامش مدیریت شد.

او با بیان اینکه آمار ارائه شده در خصوص تصادفات نشان دهنده کاهش میزان مرگ و میر سوانح جاده‌ای است، افزود: اگر چه اقدامات چشمگیر است، اما کافی نیست و باید کارهای جدی تری انجام شود.

محسنی بند پی با تأکید بر اینکه برای کاهش سوانح رانندگی باید مقررات به طور دقیق اجرا شود و شهروندان هم آموزش داده شوند، اظهار کرد: شورای امنیت مصوب کرده است که شبکه ۵، ۵۰ درصد زمان خود را در اختیار مسائل تهران قرار دهد.

استاندار تهران افزود: وقتی که ۵۰ درصد جان باختگان سوانح رانندگی عابران پیاده و ۳۶ درصد هم موتورسواران هستند، ارائه آموزش‌های لازم ضروری است.

او با تأکید بر اینکه پیشگیری در این موضوع بسیار مهم است، افزود: اینکه پلیس به این نتیجه رسیده که خودرو پراید قابل شماره گذاری نیست، اقدام مثبتی است.

محسنی بند پی با تأکید بر اینکه نظارت و کنترل بر حمل و نقل عمومی باید انجام شود، گفت: آثار روحی و روانی اتوبوسی که اخیرا حادثه آفرید بسیار بالا بوده است.

استاندار تهران خاطر نشان کرد: اگر چه ما به لحاظ هوش و استعداد در رتبه بالایی قرار داریم، اما اینکه آمار بالایی در مرگ و میر ناشی از تصادفت داریم، دردآور است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر