کد خبر: ۷۲۰۹۴۸۳
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۴
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۴
کد خبر : ۷۲۰۹۴۸۳
گروه : فارس » شیراز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: فراخوان عمومی جمع آوری کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان در سطح استان اعلام شده و مردم و خیرانمی‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به سراسر شعب هلال احمر در همه شهرستان‌های فارس تحویل دهند.

فراخوان هلال احمر فارس برای کمک به سیل زدگان سیستان وبلوچستانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حسین درویشی گفت: از موجودی انبارهای مربوط به جمعیت هلال احمر استان اقلام اساسی و مورد نیاز سیل زدگان سیستان و بلوچستان ارسال شده است.

او ادامه داد: تاکنون یک دستگاه تریلر و دو کامیون حاوی اقلام اساسی مانند برنج، حبوبات، مواد غذایی بسته بندی شده و کنسروی و همچنین تعدادی بخاری نفتی از سوی جمعیت هلال احمر فارس به آن استان ارسال شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس به شهروندان و مردم نوع دوست استان توصیه کرد که در صورت تمایل به کمک، مواد غذایی بسته بندی شده، حبوبات مانند برنج و بخاری نفتی از ضروری ترین اقلامی است که مردم سیل زده سیستان و بلوچستان هم‌اینک به آن نیازمند هستند.

درویشی با اشاره به ارسال ۲۵۰۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته از جمعیت هلال احمر فارس به مناطق سیل‌زده جنوب کشور، گفت: با توجه به بارندگی‌های اخیر و وقوع سیل در این مناطق، اولین محموله کمک‎های جمعیت هلال احمر استان فارس به جنوب کشور ارسال شده است.

او افزود: بسته‌های ارسالی شامل ۱۰ هزار قوطی تن ماهی، ۱۰ هزار قوطی کنسرو لوبیا، ۵ هزار قوطی کنسرو برنج، ۲۵۰۰ بسته خرما ، ۲۵ هزار عدد لیوان یکبار مصرف و ۲۵ هزار عدد قاشق و چنگال است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس عنوان کرد: محموله فوق از انبارهای هلال احمر استان بارگیری و مستقیما به جنوب کشور ارسال شد.

درویشی یادآور شد: از آنجا که فارس استان معین هرمزگان هم محسوب می‌شود، کمک‌های جمعیت هلال احمر به منطقه سیل زده بندرجاسک نیز در دستور ارسال قرار گرفته است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر