کد خبر: ۷۲۱۰۱۷۲
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
کد خبر : ۷۲۱۰۱۷۲

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: طرح "سیل مهربانی" برای جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، رامین معبودی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اعلام این خبر گفت: جمعیت هلال احمر به منظور کمک به هموطنان متاثر از سیل و آبگرفتگی در جنوب و جنوب شرق کشور به خصوص استان سیستان و بلوچستان اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی نوعدوستانه مردم می کند.

او با اشاره به نحوه واریز کمک های نقدی تصریح کرد: شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر نزد کلیه بانک ها، واریز به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت و شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران جهت واریز کمک های نقدی مردم اعلام شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: هموطنان نوعدوست می توانند با استفاده از کد دستوری #۱۱۲* هم کمک های نقدی خود را واریز کنند.

معبودی ادامه داد: در مورد کمک های غیرنقدی هم فعلا انواع پتو، موکت، زیرانداز نو، مواد غذایی و بهداشتی جمع آوری‌ می شود.

او اظهار کرد: مردم نوع دوست استان اردبیل همیشه در کنار هموطنان آسیب دیده در حوادث مختلف بوده اند و قطعا برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان هم به مانند گذشته آستین همت بالا میزنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه این جمعیت در آمادگی کامل برای کمک به مردم مناطق سیل زده به سر می برد، افزود: هر کمکی اعم از نرم افزاری و سخت افزاری، اعزام نیروهای امدادی، ارسال مواد خوراکی و مایحتاج اولیه که از ما خواسته شود، در خدمت هموطنان سیل زده خواهیم بود.

اتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر