کد خبر: ۷۲۱۰۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
کد خبر : ۷۲۱۰۱۸۷
رئیس پلیس سابق مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خبر داد؛

سرهنگ بخشنده از دستگیری ۳۷۴ هزار مجرم موادمخدر در طول ۶ سال اخیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس سابق مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ که ظهر امروز در ستاد مبارزه با مواد مخدر فاتب برگزار شد، اظهار کرد: توانستیم دره فرحزاد را پاکسازی کنیم و در طول ۶ سالی که سرباز پلیس بودم، تمام فرماندهان به بنده کمک کردند.

سرهنگ بخشنده درباره عملیات گفت: بیش از ۴۰۰ باند قاچاق مواد مخدر در تهران شناسایی و متلاشی شدند و این در تاریخ مبارزه با مواد مخدر بی سابقه بوده است.

رئیس پلیس سابق مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: در طول چند ماه اخیر بیش از ۲۰ تن مواد مخدر کشف شد، همچنین شب گذشته هم بیش از ۷۰۰ کیلو مواد مخدر در شهر ری کشف شد.

وی گفت: طی این شش سال ۳۷۴ هزار نفر دستگیر شدند و در طول ۱۰ ماه اخیر هم ۶۹ هزار نفر به دلیل جرایم مواد مخدر دستگیر شدند و ۱۲ هزار معتاد متجاهر در تهران نگهداری می‌شوند.

سرهنگ بخشنده دربا ه پاکسازی دره فرحزاد گفت: فاز اول این عملیات به اتمام رسید و فاز دوم که مربوط به پاتوق‌ها بود، در مدت زمانی کوتاه به اتمام خواهد رسید و ۳۴ پاتوق جمع آوری خواهند شد.

رئیس پلیس سابق مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد: تجهیزات پلیس به خوبی تأمین شدند و گشت زنی‌های ضربتی برای پاکسازی ادامه دارد.

وی با اشاره به اقدامات فرهنگی گفت: برگزاری امتحانات قرآنی و جشنواره‌های خانوادگی برای کارکنان در طول این ۶ سال برگزار شدند و ۱۴ سبد معیشتی برای کارکنان از جمله اقدامات ما بوده است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر