کد خبر: ۷۲۱۰۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
کد خبر : ۷۲۱۰۵۷۵
قائم مقام شورای هماهنگ تبلیغات اسلامی کشور:

لطفی با تاکید بر اینکه شرایط دهه فجر امسال با توجه به حوادث اخیر فراتر از مناسبت تقویمی است، گفت: رسالت رسانه‌ها نیز در دهه فجر امسال خطیرتر است.

رسالت رسانه‌ها در دهه فجر امسال حساس تر استبه گزارش  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور امروز (چهارشنبه) در نشست کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: کاربرد رسانه از واقعیت‌های انکارناپذیر است. در بحث دعوت، اعلان فراخوان و تهییج افکار عمومی برای حضور هرچه باشکوه‌تر در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال و بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، رسانه‌ها نقش اساسی دارند.

او افزود: حلقه وصل همه امکانات رسانه‌ها هستند. شرایط امسال ما با توجه به شهادت سردار سلیمانی، حمله ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عراق و سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ اوکراین فراتر از مناسبت تقویمی است و این حساسیت باید مد نظر رسانه‌ها باشد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات گفت: دهه فجر یک پدیده منحصر بفرد است، چون در هیچ جای دنیا همه مردم به صورت هماهنگ در یک روز جشن بزرگداشت پیروزی انقلاب را طی ۴۰ سال شاهد نیستند؛ بنابراین به خودی خود این رویداد و بزرگداشت این حماسه قابل ارج نهادن است؛ اما با توجه به حوادث اخیر شرایط امسال حساس‌تر است که این حساسیت وجه تمایز دهه فجر امسال با سال‌های گذشته است.

لطفی بر لزوم هماهنگی بیشتر تمامی نهاد‌ها و دستگاه‌های مرتبط برای برگزاری مراسم و نقش آفرینی رسانه‌ها را تاکید کرد و افزود: رسالت رسانه‌ها با توجه هتاکی‌های بیشرمانه نظام سلطه در گوشه و کنار کشور امسال خطیرتر است.

در این نشست که برای هماهنگی برنامه‌ها و اظهارنظر اعضای کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جهت هرچه بهتر برگزار شدن مراسم دهه فجر و گستردگی ابعاد رسانه‌ای این رویداد تشکیل شده بود، اعضا پیشنهاداتی کلی و جزئی از جمله قدرتمندی رسانه‌های داخلی در فضای مجازی، تشکیل اتاق فکر مشترک رسانه ها، ارائه بسته‌های خبری برای عرضه در رسانه‌های خارجی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ارائه دادند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر