کد خبر: ۷۲۱۰۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
کد خبر : ۷۲۱۰۵۷۶

مراسم بزرگداشت جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی امروز در مسجد غدیر برگزار شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،شمس‌الله جلیلیان مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه دشمنی با آمریکا از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی شروع شده و دلیل آن هم کاملا مشخص است، گفت : آمریکا نمی‌خواهد ما عزتمند روی پای خود بایستیم. ما به دنبال زندگی خود هستیم، اما فرعون زمان نمی‌خواهد ما مستقل زندگی کنیم و همواره به دنبال کارشکنی و توطئه‌چینی است.

او گفت : آمریکا سردار بزرگ مقاومت را ناجوانمردانه و مظلومانه به شهادت رسانید و در این شرایط ملت غیور ایران اسلامی از برادران سپاهی خود خواستند که انتقام خون حاج قاسم را بگیرند که اگر سپاه و سپاهیان به این انتقام‌گیری فکر نمی‌کردند دشمن گستاخی بیشتری در آینده می‌کرد.

جلیلیان با اشاره به سیلی خوردن دشمنان از سپاه، افزود: سپاه مکانی را برای انتقام خون حاج قاسم هدف قرار داد که رئیس جمهوری آمریکا در سفر به عراق به این پایگاه به عنوان امن‌ترین پایگاه سفر می‌کرد و عین الاسد در واقع پایتخت آمریکا در عراق بود.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه آمریکایی‌ها از زمان هدف قرار گرفتن پایگاه عین الاسد وحشت زده هستند و خواب راحتی ندارند، گفت: در این شرایط با پاسخ جانانه سبزپوشان سپاهی، رئیس جمهور آمریکا بعد از ۱۸ ساعت لکنت زبان و سکوت اعلام کرد ما به دنبال جنگ نیستیم.

او افزود: در ماجرای انتقام خون حاج قاسم هیبت آمریکا شکسته شد و هیمنه دشمنان به هم خورد و این در حالی بود که از جنگ جهانی دوم به بعد تاکنون هیچ کس جرات جسارت به آمریکا را پیدا نکرده بود.

او با اشاره به تهدید‌های رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه اگر ایران بخواهد اقدامی کند ۵۲ نقطه فرهنگی را هدف قرار خواهیم داد، گفت: حرم امام رضا (ع) و حرم حضرت معصومه (س) به عنوان مراکز فرهنگی در لیست تهدید آمریکا به شمار می‌رفتند.

جلیلیان افزود: در شرایط حساسی که نیرو‌های مسلح و سپاهی در آماده باش بودند، حادثه تلخ سقوط هواپیمای اوکراینی به دلیل خطای انسانی رخ داد که اگرچه قضاوت در مورد آن باید به آینده و روشن شدن ابعاد قضیه موکول شود، اما مهم این است که دشمنان ما از این ماجرا سوء استفاده کرده و به دنبال تخریب سپاه افتادند.

او افزود: همه این‌ها در حالیست که سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران در قاب تلویزیون ضمن ابراز تاسف و معذرت خواهی و در عین مسئولیت پذیری، به واسطه این اتفاق تلخ آرزوی مرگ کرد.

او با تاکید بر اینکه همه به دنبال روشن کردن ابعاد قضیه سقوط هواپیمای اوکراینی هستند، گفت: آقای ترامپ و دشمنان بدانند این به معنای ضعف سپاه نیست، چرا که سپاهیان همواره در کنار مردم بوده اند و در طول انقلاب این موضوع را به اثبات رسانده اند.

جلیلیان با بیان اینکه سپاهیان در سیل و زلزله و دیگر عرصه‌ها همواره در کنار مردم و در خط مقدم بوده اند، گفت: دشمنان بدانند با هیچ اقدامی نخواهند توانست خدمات سپاه را زیر سوال ببرند، زیرا مردم در طول چهل ساله بعد از پیروزی انقلاب سپاه و خدماتش را به خوبی شناخته‌اند.

او با تاکید بر اینکه سبزپوشان سپاه آماده خدمت رسانی به مردم هستند و در این راه از جان مایه می‌گذارند، گفت: اگر همه قدرت‌ها بیایند نمی‌توانند به کشور ضربه بزنند، اما باید حواسمان باشد دشمن از شرایط ایجاد شده سوء استفاده نکند، چرا که شیطنت دشمنان تمام ناشدنی است.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: تشدید تحریم‌ها، بی ثبات سازی منطقه، به میز مذاکره کشاندن ایران و... گزینه‌های روی میز دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب است، اما به امید خدا و به برکت خون حاج قاسم دشمنان نخواهند توانست ضربه‌ای به اسلام و انقلاب بزنند.

 

 

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر