کد خبر: ۷۲۱۰۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
کد خبر : ۷۲۱۰۶۵۲
یکمقام مسئول وزارت صنعت اعلام کرد:

نماینده تام الاختیار قائم مقام وزیر صمت در رفع مشکلات سیل زدگان گفت: تامین کالا‌های اساسی مناطق آسیب دیده ازسیل در سیستان و بلوچستان در اولویت کاری قرار دارد.

سیلبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایرج حسن پور گفت: تمامی اعضا شورای بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر اساس دستور قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی موظف شدند اهتمام ویژه در امر کمک رسانی داشته باشند و همکاری لازم را صورت دهند.

وی افزود: تیم کارشناسی هم تشکیل و به منطقه اعزام گردیده و ضمن بازدید‌هایی از مناطق سیل زده، نیاز به ارزاق را احصا و در سریع‌ترین زمان ممکن در صدد تأمین آن برخواهند آمد.

حسن پور گفت: با توجه به وقوع سیل و نیاز به کالا‌های اساسی، جهت توزیع در مناطق آسیب دیده، وزارت صنعت، معدن و تجارت آمادگی کامل جهت تأمین کالا‌های اساسی را دارد و در این زمینه با قید فوریت و بر اساس مسؤلیت اجتماعی برنامه ریزی کامل صورت پذیرفته است.

وی در ادامه گفت: سهمیه کالا‌های اساسی ویژه ارزاق عمومی از جمله آرد، برنج، گوشت از سوی دستگاه‌های حوزه‌ی بازرگانی وزارت صمت تخصیص داده شده که در آن مناطق توزیع شود.


بیشتر بخوانید: تخصیص سهمیه ویژه ارزاق عمومی به مناطق سیل زده


حسن پور در پایان گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت با تمام توان در کنار مسؤلین دست اندر کار در امر خدمت رسانی و مردم مناطق آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان خواهد بود و از تمام ظرفیت‌ها جهت رفع مشکلات استفاده خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، طی حکمی از سوی حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صمت، ایرج حسن پور به عنوان نماینده‌ی تام الاختیار  در رفع مشکلات، تأمین ارزاق مناطق آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان منصوب شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر