کد خبر: ۷۲۱۰۸۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
کد خبر : ۷۲۱۰۸۰۶

معاون برنامه‌ ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور از قطع ارتباط نزدیک به ۴ هزار کیلومتر در راه‌های استان‌ های سیلزده اخیر خبر داد.

بیش از ۷۰ روستا دچار قطع ارتباط جاده ای هستندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، خداداد مقبلی معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در حاشیه آیین تودیع و معارفه مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی در جمع خبرنگاران به آخرین وضعیت مسیر‌های سیلزده در جنوب کشور اشاره کرد.

او اظهار داشت : این سیل از انتهای هفته گذشته استان‌های جنوبی و جنوب شرقی کشور را درگیر کرده بود و به‌طور عمده جنوب استان سیستان و بلوچستان، شرق استان هرمزگان و جنوب کرمان دچار سیلزدگی بیشتر شده بود.

مقبلی از قطع ارتباط نزدیک به ۴ هزار کیلومتر در راه‌های استان‌های سیلزده اخیر خبر داد و گفت: این راه‌ها به‌طور عمده اکنون با تلاش‌های انجام‌شده از سوی دستگاه‌های خدمات رسان همچون راهداری به‌صورت موقت بازگشایی‌شده است.

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور همچنین با اشاره به تخریب برخی از جاده‌ها و مسیر‌های ارتباطی و نیاز به تأمین اعتبار برای ترمیم آن‌ها افزود: در استان سیستان و بلوچستان تاکنون بیش از ۷۰ روستا دچار قطع ارتباط جاده ای هستند که علت آن بالا بودن سطح آب در رودخانه‌ها است.

او از بازگشایی مسیر‌های باقی‌ مانده با فروکش کردن آب رودخانه‌ها خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم تا فردا با فروکش کردن آب مسیر‌های این روستا‌ها نیز باز شود و تردد انجام شود.

مقبلی در انتها با اشاره به از انسداد برخی مسیر‌های روستایی در استان هرمزگان گفت: مسیر‌های جاسک و بشاگرد مسدود است و تلاش می‌شود تا این مسیر‌ها نیز برای ارتباط روستاییان بازگشایی شود.

انتهای پیام/ ت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر