کد خبر: ۷۲۱۱۱۶۸
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
کد خبر : ۷۲۱۱۱۶۸

توکلی گفت: آزمون استخدامی پزشکان متخصص بر اساس برنامه زمانی مشخص شده صبح روز جمعه، ۲۷ دی ۹۸ برگزار می‌شود.

آزمون استخدامی پزشکان متخصص فردا برگزار می‌شود

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه امشب آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ویژه پزشکان متخصص گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز، پنج شنبه ۲۶ دی از تعداد ۲۳۳ نفر شرکت کننده در این آزمون ۲۹۶ نفر نسبت به دریافت و پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کرده اند.

او در ادامه تاکید کرد: با توجه به اهمیت این آزمون برای تمامی دریافت کنندگان پیامک ارسال شده است تا نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه گفت: توزیع کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه، ۲۴ دی آغاز شده و تا ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه ۲۶ دی ادامه دارد. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

او در ادامه با بیان اینکه این آزمون بر اساس برنامه زمانی مشخص شده صبح روز جمعه، ۲۷ دی ۹۸ در ۲۲ مرکز استان به شرح جداول مندرج در اطلاعیه‌ای که روز یکشنبه ۲۲ دی ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر شده است برگزار می‌گردد، اضافه کرد: در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ویژه پزشکان متخصص دانشگاه‌های علوم پزشکی سال ۱۳۹۸ تعداد ۲۳۳ داوطلب ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۴۳ نفر زن و ۹۰ نفر مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه بیان کرد: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود و در ورودی حوزه‌های امتحانی ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح بسته خواهد شد؛ داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن در‌های حوزه امتحانی در محل حاضر باشند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر