کد خبر: ۷۲۱۱۴۵۶
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
کد خبر : ۷۲۱۱۴۵۶

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد علیه السلام گفت: بازسازی و بازگشایی راه‌های روستایی تنها راه تسهیل و سرعت بخشیدن به امداد رسانی ها است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حبیب الله سهرابی مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد علیه السلام اظهارداشت: پس از گذشت چند روز از بارندگی اخیر در شرق استان هرمزگان خصوصا شهرستان‌های بشاگرد و جاسک مشکلات بسیاری برای مردم روستا‌های این منطقه به وجود آمده است.

او افزود: نیاز اولیه مردم در مناطق درگیر سیلاب لوازم بهداشتی و گرمایشی است.

سهرابی بیان کرد: قطعی برق در منطقه مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده است و به همین منظور فانوس هم به نیازمندی‌های مردم اضافه می‌شود که باید تامین شود.

او عنوان کرد: مواد خوراکی، کنسرو، نان و آرد از دیگر مواد مورد نیاز برای منطقه بشاگرد است که امیدواریم با همت مردم این نیاز‌های اساسی هم به نحو مطلوب تامین گردد.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان تاکید کرد: هم اکنون تنها مشکل در مناطق درگیر سیلاب بشاگرد انتقال اقلام و آذوقه به روستا‌ها است و متاسفانه تاکنون نتوانسته ایم کمک‌های امدادی را به مردم برسانیم.

او ابراز داشت: تنها راه برون رفت از وضعیت موجود و تسهیل در امداد رسانی بازسازی و بازگشایی راه‌های خاکی و روستایی است و نبود امکانات مهندسی کافی موجب شده است که امکان بازگشایی راه‌ها میسر نشود.

سهرابی اظهار داشت: لازم است دستگاه‌های مهندسی راه سازی و ماشین آلات سنگین به منطقه بشاگرد ارسال شوند که در همین راستا با دستور فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان ۲ دستگاه لودر و کامیون به منطقه اعزام شده است.

او خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مشکلات در مناطق سیل زده بشاگرد بحث بیماری مردم است که امروز بالگردی که برای انتقال اقلام امدادی به روستا‌های گافر و پاراپیون بشاگرد رفته بود در برگشت دو خانم باردار را به شهرستان جاسک انتقال داد و قطعا این مشکلات در روستا‌های دیگر هم وجود دارد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر