کد خبر: ۷۲۱۱۴۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
کد خبر : ۷۲۱۱۴۶۵

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در آیین اختتامیه "سومین جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر" بر نقش و جایگاه ویژه رسانه ها در وحدت و توسعه تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در آیین اختتامیه "سومین جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر" بر نقش و جایگاه ویژه رسانه ها در وحدت و توسعه تاکید کرد.

احمدحسین فتایی در این مراسم گفت: رسانه جایگاهی غیر قابل انکار دارد و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) تاثیر آن را از سلاح، موشک و بمب اتم نیز بیشتر برشمرده اند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد:در دنیای امروز، رسانه در گستره وسیعی از جوامع بشری حضور موثر و مداوم دارد و در همین قضایای اخیر به خوبی شاهد بودید که پس از شهادت سردار سلیمانی و پاسخ قاطع و کوبنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آمریکا و مورد هدف قرار دادن پایگاه نظامی عین الاسد، ترامپ برای فرار از فشار رسانه‌ها، موضوع را عادی جلوه داده و از پوشش خبری آن اجتناب کرد در حالی که در چند روز گذشته رسانه‌های مانند سی ان ان و بی بی سی به زوایای مختلف این رویداد و خسارات بسیاری که آمریکایی‌ها در جریان این پاسخ کوبنده متحمل شده‌اند ، پرداخته تا همگان ببینند، آمریکا که غول عین الاسد را رسوخ ناپذیر می دانست چگونه به زانو در آمده است.

او  ادامه داد:در عصر حاضر که جنگ، جنگ رسانه‌هاست باید هماهنگونه که در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و سیاسی برای مقابله با دشمن برنامه‌ریزی می شود در حوزه ی رسانه ای نیز به همان شکل عمل شود و ضرورت دارد رسانه برای این رقابت محیا و تقویت شود.

فتایی سپس با اشاره به جایگاه رسانه در شکل گیری وحدت و توسعه در کشور و استان، گفت:رسانه ها در خط مقدم وحدت و توسعه ایستاده‌اند و معتقدیم در شرایط حساس کنونی و با توجه به نزدیک شدن به دهه مبارک فجر و انتخابات مجلس شورای اسلامی ، تقویت رسانه مشکلات بسیاری را مرتفع خواهند ساخت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پایان خاطر نشان ساخت:با تمام ظرفیت و در تعاملی سازنده با خانه مطبوعات، از جامعه رسانه ای استان حمایت می کنیم.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر