کد خبر: ۷۲۱۱۵۴۶
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
کد خبر : ۷۲۱۱۵۴۶
گروه : بوشهر » بوشهر

 سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت:فدراسیون کاری کرده است که ما از حق مساوی نسبت به سایر تیم‌ها برخوردار نیستیم، اما من تمام دانش و تلاشم را در اختیار تیم می‌گذارم تا در لیگ برتر بمانیم.

ما از حق مساوی نسبت به سایر تیم‌ها برخوردار نیستیمبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، میشو کریستوویچ سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر شهرخودرو بیان کرد:تیم شهر خودرو معمولاً در جدول رده‌بندی لیگ برتر دوم، سوم یا چهارم است و بازیکنان بسیار باکیفیتی دارد، الان هم مربی این تیم تغییر کرده است.  

او افزود:ما هم در خانه بازی داریم. ما یک قسمتی کوچکی از بدنسازی نیم‌فصل را انجام دادیم. من یک خارجی در کشور ایران هستم. این تصمیمی که فدراسیون علیه تیم شاهین گرفت من را بسیار ناامید کرد. در این لحظه شرایط ما با سایر تیم‌ها مساوی نیست و این عادلانه نیست.

 سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: متأسفانه فدراسیون هیچ توجهی ندارد. ما فقط یک بازی دوستانه انجام دادیم و زمان کافی نداشتیم. شش بازیکن جدید به ما اضافه شدند. بعضی از این بازیکنان فقط یک جلسه کنار ما بودند و هماهنگی کافی را ندارند و این یک مشکل بزرگ است.

کریستیچویچ عنوان کرد: ما فردا بازی داریم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. این یک امتحان بزرگ برای شاهین است و این زیبایی فوتبال است که هر تیمی می‌تواند تیم دیگر را شکست دهد. تلاش می‌کنیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم. ITC یک بازیکن جدید ما صادر نشده است، اما می‌توانم بگویم نیمی از بازیکنان ما آماده هستند و نیمی دیگر آماده نیستند. برخی از بازیکنان مصدوم هستند و این طبیعی است. در فصل بدنسازی این اتفاقات می‌افتد.

او یادآور شد: ما مشکلی برای جذب بازیکن نداشتیم. بازیکنان عالی در اختیار تیم هستند و بازیکنان خوب هم آزاد نیستند. برخی بازیکنان هم از تیم‌های‌شان جدا شدند، ولی می‌توانم بگویم ما با بازیکنان جدید، تیم بهتری هستیم. ما سه بازیکن آزاد فیفا هم می‌توانیم جذب کنیم. ان‌شاءالله در آینده نزدیک این اتفاق می‌افتد.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: به نظرم باید یک مهاجم به تیم اضافه کنیم. دورقی، شریفات و بقیه، بازیکنان خوبی هستند و امیدوارم به ما کمک کنند. امیدوارم از نیم‌فصل اول بهتر باشیم. تنها چیزی که می‌خواهم زمان است تا بتوانم بازیکنان را از نظر تاکتیکی و بدنی به سطحی که می‌خواهم، برسانم.

کریستیچویچ تاکید کرد:ساسانی در بازی با سپاهان کارت قرمز گرفت و نمی‌تواند با ما باشد. تا این لحظه فقط احمدی مصدوم است و نمی‌تواند به ما کمک کند. در دو هفته اخیر هم چند بازیکن نتوانستند با ما تمرین کنند، اما دو، سه روز است به تمرینات اضافه شدند.

او بیان کرد: می‌توانم بگویم از نظر سلامتی بازیکنان ما برای بازی فردا آماده هستند، اما اینکه بتوانند کیفیت خود را نشان دهند، مطمئن نیستم. بعد از این بازی ۱۵ روز زمان داریم تا بدنسازی تیم‌مان را ادامه دهیم و قطعاً این می‌تواند به ما کمک کند.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر افزود:ما با مشکلات بسیار زیادی روبه‌رو هستیم. این را هم باید بگویم ماندن شاهین در لیگ برتر متکی به من نیست و بستگی به خیلی چیز‌ها از جمله مدیریت، هواداران و بازیکنان دارد. دوباره می‌گویم فدراسیون کاری کرده است که ما از حق مساوی نسبت به سایر تیم‌ها برخوردار نیستیم، اما من تمام دانش و تلاشم را در اختیار تیم می‌گذارم تا در لیگ برتر بمانیم. مطمئن باشید اگر به شخصه این اعتقاد را نداشتم اینجا نمی‌ماندم و می‌رفتم.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر