کد خبر: ۷۲۱۱۶۰۱
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
کد خبر : ۷۲۱۱۶۰۱
گروه : سمنان » سمنان
فرماندار سمنان:

سیدعباس دانایی از ایجاد کمیته‌های ۱۰ گانه در سمنان برای ارائه خدمات سفر به مسافران نوروز ۹۹ خبر داد و گفت: ورودی‌های سمنان برای سفر‌های نوروزی ساماندهی شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، سیدعباس دانایی فرماندار سمنان در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز ۹۹ سمنان گفت: برای ارائه خدمات سفر به مسافران نوروز ۹۹ کمیته‌های ۱۰ گانه در سمنان ایجاد شده است.

او افزود: دستیابی به اهداف و رویکرد‌های در راستای معرفی ظرفیت‌های شهر سمنان به دیگر هموطنان و تبدیل آن از معبر، به مقصدی برای گردشگری، لازم است که تمامی دستگاه‌های اجرایی همکاری لازم را با ستاد هماهنگی خدمات سفر و کمیته ۱۰ گانه آن داشته باشند.

فرماندار سمنان عنوان کرد: نهاد‌هایی نظیر نیروی انتظامی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، امداد و نجات هلال احمر در کمیته ۱۰ گانه ستاد خدمات سفر همکاری دارند.

دانایی کمیته‌های ۱۰ گانه ایجاد شده در سمنان را کمیته تنظیم بازار، اسکان، برنامه‌ریزی و آمار، ارزیابی و رسیدگی به شکایات، فرهنگی، بهداشت و درمان و اطلاع‌رسانی عنوان کرد.

او پیشنهاد داد: در بوستان سیمرغ سمنان پایگاه متمرکز برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی ایجاد شود.

فرماندار سمنان گفت: قبل از سفر‌های نوروزی لازم است تا نسبت به تأمین روشنایی ورودی شهر، ایجاد پارکینگ ورودی غربی شهر و نصب تابلو علائم در شهر اقدام شود.

دانایی ایجاد گشت کنترل و نظارت بازار، تجهیز امکانات و تمهیدات لازم برای آماده‌سازی بوستان‌های سیمرغ، کومش و ۱۷ شهریور و سوکان برای ارائه خدمات هرچه بهتر و مطلوب‌تر به مسافران از جمله دیگر کار‌هایی است که باید مورد توجه مسئولان عضو ستاد خدمات سفر قرار گیرد.

او اظهار داشت: اتخاذ تصمیمات و برنامه‌ریزی‌های مدون و کاربردی از سوی مسئولان عضو ستاد خدمات سفر سمنان با توجه به فرصت باقی مانده تا نوروز ۹۹ باید در دستور کار قرار گیرد.

دانایی گفت: جذب و ماندگاری مسافران یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید در معرفی آداب و رسوم، جذابیت‌ها و قابلیت‌های گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی سمنان مدنظر باشد.

انتهای پیام / ر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر