کد خبر: ۷۲۱۱۷۵۱
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹
کد خبر : ۷۲۱۱۷۵۱

بسته خبر ورزشی ۲۶ دی ماه خراسان جنوبی را در صفحه گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهد کنید.

کسب نشان سوم ورزشکار اس استان در رقابت های کشور/کسب رتبه اول تیمی باستانی‌کاران جوانان خراسان جنوبی در رقابت های ساحلی کشور

اسلامی رییس هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خراسان جنوبی در گفتگو باخبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند،گفت: ورزشكاران ام اس استان در رقابت های قهرمانی کشور که از بیست و پنجم دی ماه تا بیست و ششم دی ماه امسال به میزبانی اصفهان برگزار شد،در رشته ام اس موفق به کسب یک نشان برنز شدند.

او افزود: در این دوره از رقابت ها مهری ناصری نسب در رشته پتانک در سومین دوره رقابت های بیماران ام اس کشور موفق به کسب نشان برنز شد.

اسلامی با اشاره به اینکه دو نفر از ورزشكاران در رشته پتانك و يك نفر در رشته شطرنج رقابت خواهند كرد ، بیان کرد:  مهري ناصري نسب و مهدي سيروسي در رشته پتانك و مصطفي ميري در رشته شطرنج نمایندگان تیم استان در این دوره از رقابت ها نمایندگان استان بودند.

کسب رتبه اول تیمی باستانی‌کاران جوانان خراسان جنوبی در رقابت های ساحلی کشور

قمری رییس هیئت ورزش های پهلوانی و زورخانه ای خراسان جنوبی در گفتگو باخبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند،گفت: تیم ورزش های پهلوانی و زورخانه ای استان که در دو رده سنی جوانان و نوجوانان در رقابت های ساحلی کشور که به میزبانی سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان برگزارشد، موفق به کسب جایگاه نخست تیمی در رده سنی جوانان شد.

او افزود: تیم استان با کسب چهارده طلا، پنج نقره و نوزده برنز توانست جایگاه نخست جوانان کشور را کسب کند.

 قمری عنوان کرد:امیرحسین کاردان‌مقدم، کاوه کرمانی، علی‌اصغر اکبری، مجتبی مصلحی، علیرضا مرادی، مصطفی احمدی، محمدحسین خدابخشی، مهدی کلنگی‌خواه، مهدی گلندی و محسن عجم با مربیگری مجتبی آهنی و مرشدی سبحان حاجی‌آبادی به نمایندگی از خراسان‌جنوبی در رده سنی جوانان مسابقات ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای ساحلی کشور به رقابت پرداختند.

رییس هییت ورزش های پهلوانی و زورخانه ای خراسان جنوبی تصریح کرد: ابوالفضل جنت‌آبادی، سیدمحمدرضا رضوی، متین دهقان‌نژاد، مجتبی ارزنی، امیرحسین چوپانی، میلاد دستگردی، ابوالفضل زنگوئی، پوریا ایزدی و امیر حسین خدادادی با مربیگری حسین بیدختی و مرشدی محمدعابد دستگردی در رده جوانان این رویداد ورزش کشوری وارد گود رقابت شدند.

رقابت های ساحلی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای منطقه کشور به مدت ۲روز برگزار شد.

انتهای پیام/ ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر