کد خبر: ۷۲۱۲۰۸۴
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
کد خبر : ۷۲۱۲۰۸۴
گروه : گیلان » رشت

استاندار گیلان گفت: رمز موفقیت و توسعه کشور و دستیابی به اهداف مورد نظر، پیشرفت و شکوفایی، حرکت در بستر و راستای همبستگی و وحدت ملی است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، ارسلان زارع  استاندار گیلان در مراسم افتتاح دفتر خانه احزاب استان، با اشاره به توجه دولت تدبیر و امید به زمینه سازی و حمایت برای نقش آفرینی بیشتر و بهتر احزاب در کشور گفت: احزاب با هر گرایشی می‌توانند به عنوان یک رکن، نقش اساسی در توسعه همه جانبه کشور داشته باشند.

او با یادآوری خاموشی چراغ فعالیت احزاب در دولت‌های نهم و دهم تصریح کرد: اکنون ۱۱۶ حزب دارای پروانه در حال فعالیت هستند و در سال جاری ۹ جبهه حزبی جدید تشکیل و اطلاعات آن به وزارت کشور نیز رسیده است.

استاندار گیلان بر لزوم تقویت وفاق، همدلی و همبستگی بین همه مردم، احزاب، گروه‌ها و خدمتگزاران تأکید کرد و با اشاره به رد صلاحیت یا عدم احراز صلاحیت تعدادی از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و سخنان دلسوزانه و مدبرانه رئیس جمهور محترم در جلسه دیروز هیات دولت گفت: از شورای نگهبان انتظار باز کردن فضای بیشتر برای ورود افراد با گرایش‌های مختلف سیاسی به چرخه انتخابات که مورد تأکید دولت و از مطالبات مردم و احزاب نیز می‌باشد، را داریم.

 زارع رمز موفقیت و توسعه کشور را دستیابی به اهداف مورد نظر برای پیشرفت در بستر وحدت ملی خواند و افزود: برخی به ضرورت این انسجام ملی باور ندارند و در این راستا گاهی زمینه انشقاق و دلسردی بخش‌هایی از جامعه را ایجاد می‌کنند، در حالیکه امید آفرینی و امید افزایی لازمه امروز جامعه ماست.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: امیدواریم که در شرایط پیش رو و ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخاباتی که به یقین نماد مردم سالاری دینی کشور ماست، با مشارکت حداکثری همه احزاب، گروه‌ها و افراد به پای صندوق‌های رأی محقق شود.

وی همچنین یادآور شد: آنچه مهم است؛ حفظ و افزایش امید، تقویت اعتماد و سرمایه‌های اجتماعی کشور عزیزمان ایران است.

انتهای پیام/آ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر