کد خبر: ۷۲۱۲۳۶۵
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
کد خبر : ۷۲۱۲۳۶۵
گروه : سیاسی » دولت
جمالی نژاد خبر داد؛

معاون عمرانی وزیر کشور از اعزام کاروان‌های شهرداری‌های کشور برای انجام فعالیت‌های امدادی و عمرانی به سیستان و بلوچستان خبر داد.

اعزام تجهیزات و امکانات شهرداری‌های کشور به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستانبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور گفت: اعزام کمک‌های شهرداری ها، نظیر کمک رسانی آنان به مناطق آسیب دیده از سیل ابتدای امسال، در دستور کار آنان قرار دارد و تاکنون کمک‌های مختلفی از شهرداری‌های کشور به مناطق سیلزده استان سیستان و بلوچستان اعزام شده و در حال اعزام است.

جمالی نژاد گفت: یک دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه گریدر، یک دستگاه لودر، ١٠ دستگاه کمپرسی اتکو و اکسور، یک دستگاه خودروی نورافشان، دو دستگاه جرثقیل ۳ تنی و یکدستگاه خودرو AF حریق، یک دستگاه پمپ واریسکوبا متعلقات مربوطه، دودستگاه پمپ ابارا با متعلقات مربوطه، پنج دستگاه پمپ فوکس، چهل دستگاه پمپ کف کش و لجن کش و ۴ دستگاه موتور برق تجهیزاتی هستند که از شهرداری تهران برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان اعزام شده اند.

او افزود: از شهرداری اصفهان نیرو‌ها و تجهیزات امدادی در راه مناطق سیلزده سیستان و بلوچستان است که تاکنون ۱۳ دستگاه پمپ اعم از روبین و لجن کش اعزام شده و ماشین آلات عمرانی شهرداری اصفهان از جمله ۳ خودرو که هر خودرو دارای دو پمپ بزرگ آب کش و دو پمپ لجن کش می‌باشند، به همراه نیرو‌های متخصص امدادی و خدماتی و غواصان و لوله و اتصالات لازم، تجهیزات امدادی و خدمات رسانی، موتور برق، یک دستگاه جرثقیل، یک موتور پمپ قوی خودمکش و سایر وسایل و ادوات مورد نیاز به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اعزام شده است.

جمالی نژاد مچنین از ارسال دو کامیون کمک‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد به مناطق سیلزده استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ارسال تیم‌های امدادی و تجهیزات عمرانی سایر شهرداری‌ها با توجه به اعلام نیاز استان در روز‌های آینده خبر داد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر