کد خبر: ۷۲۱۲۴۱۳
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
کد خبر : ۷۲۱۲۴۱۳

رئیس هیات سوارکاری خوزستان گفت: هفته دوم رقابت‌های کورس اسب اصیل عرب در اهواز با معرفی نفرات برتر خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حسین برون رئیس هیات سوارکاری خوزستان گفت: هفته دوم رقابت‌های کورس اسب اصیل عرب در اهواز، ۶۳ اسب از استان‌های مختلف کشور در ۳ کورس با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نفرات برتر معرفی شدند. این مسابقات در ۸ هفته برگزار و به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا می‌شود.

او افزود: در کورس اول این رقابت‌ها اسب آتنا رضائیان به مالکیت ایرج رضائیان، اسب اترابان به مالکیت جمال دهقان و اسب اهواز آل شویرد به مالکیت حاج رحمت آلبوغبیش اول تا سوم شدند.

برون اظهار داشت: در کورس دوم این پیکار‌ها اسب یاشورا هلاکو به مالکیت حاج ملاعزیز هلاکوپور، اسب ویگن بهروزی به مالکیت حسن زارعی و اسب ورساچ بهزادی به مالکیت زنده یاد یوسف غیاثی مقام اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیات سوارکاری خوزستان بیان کرد: در کورس سوم اسب یزداد پهلوان به مالکیت حاج ملاعزیز هلاکوپور، اسب آنجل ناصری به مالکیت امیر ناصری و اسب یثرب شموسی به مالکیت رزاق شموسی اول تا سوم شدند.

این مقام مسئول در ادامه به سومین دوره سوارکاری استقامت خوزستان به میزبانی شهرستان ماهشهر اشاره کرد و اذعان داشت: این پیکار‌ها در مسافت‌های ۴۰، ۶۰ و ۸۰ کیلومتر با سرعت محدود و نامحدود و با حضور ۲۲ اسب برگزار شد که نفرات برتر مشخص شدند.

حسین برون ادامه داد: در مسافت ۴۰ کیلومتر، مبینا خیاطی پور با نریان کیهان، رضا عساکره با نریان ذولتان و سهیل مقدم با مادیان ملک و در مسافت ۶۰ کیلومتر، اعظم ساغر زاده با مادیان ویانا، زهرا حسونی با نریان زلزله و محمد عالی با نریان کابوس اول تا سوم شدند.

او اظهار کرد: در مسافت ۸۰ کیلومتر محدود مرجان فیصلی زاده با مادیان ذرخش، محمد معاوی با مادیان ریمه معاوی و محمد حسن ساعی پور با نریان لورنس اول تا سوم شدند. در مسافت ۸۰ کیلومتر آزاد نیز مهدی کلیدار با نریان کهرام عنوان نخست را کسب کرد.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر