کد خبر: ۷۲۱۲۴۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
کد خبر : ۷۲۱۲۴۹۶

سخنگوی حماس در واکنش به تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به غزه اعلام کرد یک شب دیگر غزه زیر بمباران صهیونیست‌ها به سر برد اما ملت فلسطین پیروز خواهد بود.

حازم قاسم، سخنگوی جنبش مقاومت فلسطینبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از القدس العربی، حازم قاسم، سخنگوی جنبش مقاومت فلسطین، حماس در واکنش به تجاوز هوایی رژیم اشغالگر صهیونیستی به غزه اعلام کرد ملت فلسطین پیروز خواهد بود و رژیم اشغالگر نابود خواهد شد.

سخنگوی حماس گفت: «یک شب دیگر غزه زیر بمباران صهیونیست‌ها به سر برد. این بخشی از نبرد بی وقفه میان ملت فلسطین و مقاومت آن با رژیم قلدر و غاصب صهیونیستی است.»

وی تاکید کرد: «در این نبرد پیروزی از آن ملت فلسطین، صاحبان سرزمین، حقوق و تاریخشان است؛ اما این دشمن از راه رسیده روی خاک ما رو به زوال است.»

شب گذشته جنگنده‌های رژیم متجاوز صهیونیستی منطقه‌ای را در شمال نوار غزه بمباران کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی تایید کرد یک بالگرد متعلق به این رژیم به زیرساخت‌های زیرزمینی جنبش حماس در شمال غزه حمله کرده است.


بیشتر بخوانید: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از ترس موشک‌های مقاومت گریخت + فیلم


در همین حال آوی دیختر، معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، ارسال بادبادک‌های آتش‌زا به سمت سرزمین‌های اشغالی را بهانه حمله این رژیم به غزه اعلام کرده و افزود این اقدام فلسطینی‌ها حمله‌ای تروریستی است!

معاون مزیر جنگ رژیم متجاوز صهیونیستی گفت: «اسرائیل ابزار‌های بیش‌تری برای اعمال فشار بر حماس دارد و حماس این را درک می‌کند.»

این در حالی است که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی روز سه شنبه نیز یکی از مواضع جنبش مقاومت اسلامی حماس در منطقه السودانیه واقع در شمال نوار غزه را بمباران کردند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر