کد خبر: ۷۲۱۲۷۶۳
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶
کد خبر : ۷۲۱۲۷۶۳
گروه : زنجان » زنجان

جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان را در اینجا مشاهده کنید.

جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجانبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان یکشنبه ۲۹ دی ماه به شرح ذیل می‌باشد:

 
نام برنامه:                                                               زمان پخش:
سینمایی                                                                         ۰۰:۰۰
مستند آبی وحشی بی انتها                                          ۰۱:۴۶
آنام                                                                                   ۰۳:۰۰
دوربین مخفی                                                                 ۰۳:۴۷
تلاوت قرآن - اذان -دعای سلامتی امام زمان (عج)     ۰۵:۴۹
قاب سفید                                                                        ۰۷:۱۸
دانستنی ها                                                                     ۰۷:۳۹
زنجانا سلام                                                                       ۰۸:۰۰
سریال آذری نامزد                                                            ۱۰:۰۰
مستند سمرقند (کلمبه کرمان)                                           ۱۰:۳۶
خبر صبحگاهی                                                                  ۱۱:۰۰
برنامه خانواده                                                                     ۱۱:۱۵
تلاوت قرآن - اذان -دعای سلامتی امام زمان (عج)       ۱۲:۱۴
قاب سفید (فشار خون)                                                         ۱۲:۴۲
میان برنامه از خدا برکت                                                 ۱۴:۰۳
سینمایی مرز بیگانه                                                         ۱۴:۱۵
یاریگران زندگی                                                                 ۱۷:۰۰
تلاوت قرآن - اذان -دعای سلامتی امام زمان (عج)     ۱۷:۳۹
سریال آنام                                                                          ۱۸:۰۰
فضای مجازی (رختشویخانه)                                             ۱۸:۵۱
هلال مهربانی                                                                      ۱۹:۰۰
سینما پشت پرده (صخره سرخ)                                         ۱۹:۲۸
بیرلیک (انتخاباتی)                                                              ۱۹:۳۹
اخبار استان                                                                          ۲۰:۰۰
مسابقه اولدوز                                                                   ۲۰:۳۰
گئجه لر                                                                              ۲۱:۰۰
سریال آذری نامزد                                                              ۲۲:۰۰
مستند روزنه (قلم زنی)                                                  ۲۲:۳۸
خبر ساعت ۲۳                                                                    ۲۳:۰۰
مستند جزیره فارسی                                                          ۲۳:۲۴
 
انتهای پیام/م
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر